UWAGA!

Piłkarska przyszłość

 Elbląg, Piłkarska przyszłość

W najbliższą sobotę, 10 maja podczas rodzinnego pikniku – „Rekreacyjnie dla Europy” odbędzie się podpisanie porozumienia w ramach projektu „Biało-zielona przyszłość z Lotosem”. Dzięki temu młodzicy elbląskiej Concordii dostaną szansę na lepsze wykorzystanie własnych możliwości.

Tego dnia odbędą się dwa mecze piłkarskie – zagrają młodzicy z klubu Concordia Elbląg z Akademią Piłkarską oraz samorządowcy i VIPy kontra Old Boye z Lechii Gdańsk. Mecze towarzyszą podpisaniu porozumienia pomiędzy klubem Concordia Elbląg, Grupą LOTOS i Akademią Piłkarską Lechia Gdańsk, w ramach projektu „Biało-zielona przyszłość z Lotosem” pod patronatem samorządu wojewódzkiego i miejskiego.
       „Biało-zielona przyszłość z Lotosem” to program upowszechniania piłki nożnej wśród najmłodszych mieszkańców Pomorza i okolic. Został zainaugurowany 3 września 2012 roku i do tej pory podpisano już kilka porozumień. W planach założono, że metodycznym i wieloletnim treningiem najmłodszych talentów objętych zostanie ponad 3000 zawodników, a profesjonalnym szkoleniem zamiejscowym około 400 dzieci z największym potencjałem sportowym.
       Dzięki programowi „Biało-zielona przyszłość z Lotosem” dzieci mają równą szansę rozwoju fizycznego i realizacji swoich pasji sportowych przez futbol w atmosferze fair play. Jednym z najistotniejszych elementów programu jest to, że nie koncentruje się on wyłącznie na wyszukiwaniu największych talentów wśród najmłodszych – z predyspozycjami do wyczynowego uprawiania sportu, ale obejmuje też swoim oddziaływaniem szeroką grupę dzieci i młodzieży, która chce grać w piłkę na poziomie amatorskim. Trenerzy z klubów przystępujących do programu zyskają dostęp do profesjonalnego programu szkolenia, a kluby zostaną doposażone w sprzęt sportowy.
      
       Program festynu „Rekreacyjnie dla Europy” dostępny jest pod linkiem.
      
CSE Światowid

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama