UWAGA!

Platforma buduje struktury

W Elblągu powstał Zarząd Powiatowy Platformy Obywatelskiej. Jego głównym zadaniem będzie budowa miejskich struktur ugrupowania.

W Elblągu deklaracje poparcia dla Platformy Obywatelskiej wypełniło ok. 1800 osób, a na jej kandydatów do parlamentu oddano w mieście ponad sześć tys. głosów. Zarząd PO twierdzi, że są to ich potencjalni członkowie.
     Właśnie na budowie struktur skoncentrują się obecnie działania zarządu. Później przyjdzie czas na opracowanie programu lokalnego do wyborów samorządowych. Platforma ma jednak na to wszystko bardzo mało czasu. Zarząd zapowiedział w Elblągu budowę nowego bloku partii centroprawicowych.
     - Do rozmów zaprosimy wszystkie bliskie nam programowo ugrupowania – mówi Stanisław Gorczyca, poseł Platformy Obywatelskiej. - Jednak najbliższe nam jest Prawo i Sprawiedliwość. Trwają rozmowy pomiędzy nami na szczeblu centralnym.
     Na listach Platformy ma się znaleźć miejsce dla ludzi spoza ugrupowania. W Elblągu miałby powstać wykreowany przez PO miejski "rząd fachowców".
OP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Zarząd czyli konkretnie kto w nim jest?
 • Poparcie dla Platformy to było dawno temu i już nie prawda. Pora się obudzić maruderzy - podrzutki z nieudanych projektów politycznych.
 • Przewodniczącym jest Paweł Jankowski. Nie wiadomo, skąd się wziął.
 • Pewnie przyjechał z Miłomłyna za posłem Gorczycą.
 • Skład Zarządu został przedstawiony na konferencji prasowej. Na pewno Platformie Obywatelskiej nie zależy na ukrywaniu jego składu. Skoro jednak w informacji PortEl-u nie pojawiły się nazwiska, to ją uzupełniam: Paweł Jankowski - przewodniczący (elbląski, a nie miłomłyński przediębiorca) Jerzy Dwornicki - wiceprzewodniczący (jeden z dyrektorów Elbrewery) Jerzy Wcisła - wiceprzewodniczący (dyr. Biura Poselskiego, publicysta) Paweł Gutfański - sekretarz (student) Radosław Nowak - członek (lekarz)
 • Jerzy Wcisła publicysta?! Przepraszam ale nie znam ani publikacji ani publikatorów gdzie można Pana przeczytać.
 • I Nowak się dał wciągnąć w ten przekręt? A miałem go za porządnego człowieka. Reszta to jakieś oszołomy, które chcą skoczyć na stołki w radzie ::). No, no, ale nie musiałeś JeW podawać nazwisk, i tak nikt nie zapamięta, a do wyborów jeszcze daleko ::)
 • Ja też nie znam tego publicysty (?). To pewnie jakiś desant z Miłomłyna i innych miejscowości, bo nie ma np. Szmurłowej, która trząsła PO w Elblągu. Co za goście wzięli się teraz za PO w Elblągu? Jak Kaczyński w to wejdzie, to ja już zwątpiłem w powodzenie wyborcze tzw. bloku centroprawicowego. Co to za skład, jakiś podejrzany publicysta z Miłomłyna, student (sekretarz) albo odwrotnie, Paweł Jankowski przedsiębiorca podobno nie z Miłomłyna (a jaką ma firmę, może coś słyszałem?). Skąd się w ogóle wzieli ci goście, bo o Szmurłowej każdy słyszał. I to ma być Platforma, która ma wyzwolić moją pozytywną energię?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Jestem zawiedziony(2002-02-12)
 • Brak P SZmurłó oznacza powodzenie tej akcji,ona potrafi dbać wyłącznie o swje interesy
 • Platforma to płynęła razem , ale tylko na początku bo tworzyła zwartą strukturę ale przecieki oraz oderwania miejszych i większych kawałków zachwiały tą konstrukcją i zaczęła ona tonąć czas pokaże jak ten polski Titanic szybko zatonie i czyżby Lepper był tą osławioną lodową górą ?? :))
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Paweł(2002-02-12)
 • Sympatyzuje z Platformą. I czytam teraz nazwiska podane przez "publicystę" (kurcze ale ja go nie znam!) i jestem rozczarowany. To ma być siła napędowa w wyborach samorządowych a ja tej siły nie widzę: gdzie jest pani Szmurło - te jej zdjęcie z Olechowskim ma jakiś magnes przyciagający głosy. Platforma objawiła się w złym świetle...a szkoda.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  mam dom na Zawadzie(2002-02-12)
 • Pawel Jankowski to powazny przedsiebiorca. Mam nadzieje, ze podczas przyszlej akcji wyborczej z ramienia PO promocyjnie wysprzata wyborcom (tym co go popra) mieszkania.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Bogdan(2002-02-12)
Reklama