UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Szanowni nauczyciele a jaki wy poziom nauczania reprezentujecie??? Szkoła SP 12 npwięcej nauczycieli nie ma i tylko same zasyepstwa albo okienka.Nauczanie jak teraz uczycie to jest paranoja.Za moich czasów to człowiek dużo wiedział a teraz to jak widzę co moi dzieci maja to śmiechu warte że kobyła by się zryla ze śmiechu.Oczywiście są wyjątki nauczycieli co wiedzę dobrze przekazują ale to by ich zliczyl na jednej dłoni ręki.!!!!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    118
    86
    Lamacz(2019-04-12)
  • Lamacz! Ile ci płacą trollu za hejt?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    27
    21
    Miska(2019-04-12)
  • @Lamacz - Lamacz, widać, że w szkole dużo czasu nie spędzałeś. Powinno Ci zależeć, aby Twoje dzieci nie reprezentowały takiego poziomu jak Ty. Lepiej marudzić, hejtować, brać 500+ i siedzieć w domu, bo do pracy nie łaska iść.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    9
    Popierająca(2019-04-12)
  • @Miska - A co to jest hejt ?
  • Mój drogi malkontencie. Nie podoba Ci się szkoła, to po co wysyłasz do niej swoje dzieci? Sam zajmij się ich edukacją i wychowaniem. To, że dzisiaj szkoła wygląda tak jak wygląda, to zasługa rządzących i takich rodziców jak Ty.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    16
    Kubuś(2019-04-13)
  • Niestety, z języka polskiego to ty niewiele wyniosłeś. Oby twoje dzieci wyniosły więcej i nie kaleczyły ojczystego języka jak ich ojciec.
  • Tylkonze to nie jest wina nauczycieli tylko programow nauczania! Nie siej zametu!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    Jajaja111(2019-04-13)
  • @Kubuś - Wiesz a ja Ciebie wyślę jedynie na zieloną trawkę, którą będziesz mógł zjeść jak będziesz głodny. Podejrzewam, że oprócz może wykonywania zawodu nauczyciela nic kompletnie nie umiesz. Bądź wdzięczny, że masz pracę, jeżeli ją masz !!! Ja swoje dziecko wyślę do szkoły z nauczycielami na pewno nie z takimi jak Ty !!!
  • Gdyby nie ta PISownia... To jezyk jakby polski.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    10
    Jarula(2019-04-13)
  • @Jajaja111 - Nigdy nauczyciele nie protestowali o program nauczania. Tylko nakłady na edukacje zwięskszyć. to jak pakowanie dodatkowych pieniędzy w studnię bez dna. Najlepiej dla nauczycieli byłoby jakby każde dzecko dostało 500 dofinansowania na korki z przelewem bezposrednio na konta nauczyciela :D
  • @Lamacz - Za "twoich czasów" może i człowiek coś wiedział, lecz z pewnością tym człowiekiem nie byłeś ty. Człowieku, przecież ty nawet ojczystego języka nie znasz na poziomie choćby dostatecznym. Ciekawym jest to, że takie opinie, jak twoja, wygłaszają ludzie, którzy charakteryzują się wykształceniem na poziomie przedszkolnym. Masz jakiś żal do nauczycieli za to że cię nie zmusili do nauki siłą i teraz chcesz się za to mścić próbując zdyskredytować wszystko, czego są przedstawicielami? Mały, mściwy, człowieczku. .. Wstyd mi, jako Polakowi za istnienie w tym narodzie takich osobników jak ty. .. .To tacy, jak ty odpowiadają zawsze za upadek Polski. Bezmyślni, zawistni, mali ludzie - wrogowie Polski.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    Człowiek(2019-04-13)
  • @Człowiek - zewrzyj poślady bo ci cieknie. .. was prawda boli? ludzie mają prawo do własnych opinii, o belfrach, szreku, koniu, partii oszustów, ryżym złodzieju, i czy wam się to podoba czy nie, będą wam prosto w ryjce pluli. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    4
    kreciol(2019-04-13)
  • @Człowiek - Za to Twoja wykształcona kasta nauczycielska dała popis na filmikach ze strajku - te pioseneczki o krowach i świniach idealnie odzwierciedlają poziom strajkujących. Zachowanie jakie tam prezentują to dno. I tylko nadzieję mam, że nie wszyscy jesteście tacy idiotyczni.
  • @Fan - Nie wszyscy muszą być polonistami, aby wygłaszać swoje opinie. Ja przekaz Łamacza zrozumiałam doskonale. W szkole moich dzieci też niektórzy nauczyciele ciągle na zwolnieniach lekarskich. Co gorsza na zastępstwach zazwyczaj jest nauczyciel z innego przedmiotu, więc materiał lekcyjny leży odłogiem. A później płacz nauczycieli, że podstawa programowa przeładowana. Ja rozumiem, że są przypadki, kiedy nauczyciel, jak każdy inny człowiek, może chorować przewlekle. Ale niestety większość nadużywa zwolnień. Np. zazwyczaj fala zwolnień jest w okolicach świąt.
Reklama