UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Szanowni nauczyciele a jaki wy poziom nauczania reprezentujecie??? Szkoła SP 12 npwięcej nauczycieli nie ma i tylko same zasyepstwa albo okienka.Nauczanie jak teraz uczycie to jest paranoja.Za moich czasów to człowiek dużo wiedział a teraz to jak widzę co moi dzieci maja to śmiechu warte że kobyła by się zryla ze śmiechu.Oczywiście są wyjątki nauczycieli co wiedzę dobrze przekazują ale to by ich zliczyl na jednej dłoni ręki.!!!!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    59
    71
    Lamacz(2019-04-12)
  • Drogi Łamaczu czy jesteś osoba, która sieje farmazon, czy jesteś osoba, która piszę komentarz. Jesteśmy mocni, mimo ze w Eg 12 reklamowana jako super szkoła, nie uwierze, ze jest zle. Jesteśmy razem mocni. Razem EDUKACJA zdziała wszystko. To co czytam wszędzie, na portelu. W piątek punkt 20 nie było Was hejtusie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Czyciel (2019-04-13)
  • Łamacz jesteś idiotą
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    Stanislaw(2019-04-13)
  • Moje dzieci chodzą do 12, nie zauważyłem okienek, zawsze przedmiotowe zastępstwa, jeśli jest taka potrzeba.Znakomita szkoła, dziękuję
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    5
    OlkaManolka(2019-04-13)
  • @Czyciel - Podobnie świetnie reklamowane jest II LO. A prawda jest taka, co mogę uczciwie powiedzieć, bo znam dużo absolwentów z ostatnich kilku lat, że II LO jest przereklamowane, a dobrą renomę ma tylko i wyłącznie dlatego, że idą tam ambitni uczniowie, którzy całymi dniami się uczą, często chodząc również na korepetycje. Gdyby szkoła była taka super to nie potrzebne byłyby korepetycje. Zwłaszcza budujące są sposoby motywacji w II LO. Jedna pani ciągle powtarza: "Jak nie będziecie się uczyć, to będziecie siedzieć na kasie w Biedronce!" Jak można młodzieży wpajać pogardę dla pracy fizycznej. To jest żenujące!
Reklama