UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Szanowni hejterzy nikt wam nie każe, nikt was nie zmusza oddawać dziecka do szkoły !!!! Możecie je sami uczyć w domu!! Co roku będą zdawać egzamin sprawdzający ich wiedzę i po temacie!!! TAK MOŻNA TAK ZROBIĆ W TYM KRAJU NAPRAWDĘ!! Powiem więcej (tu włożę kij w mrowisko) Rodzice nie pracujący długotrwale (powiedzmy tak ze dwa lata) powinni obowiązkowo uczyć dzieci we własnym zakresie. P. S. 100 PROCENT NAUCZYCIELI BEZ PROBLEMU MOŻE PÓJŚĆ NA SŁYNNĄ KASĘ DO BIEDRY. .. ile procent kasjerów może pracować jako nauczyciel? Nie mam nic do kasjerów hydraulików spawaczy itd każdemu należy się godziwe wynagrodzenie!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    39
    17
    zzoorroo(2019-04-12)
  • A ja pozdrawiam kochanych rodziców dzieci mojej klasy i dzieciaki z mojej klasy. Jesteście Państwo wyjątkowi a dzieci wspaniałe! !!! Dziękuję.....
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    5
    Strajkujący(2019-04-12)
  • Dramat mentalny. Ni przypiął ni przyłatał ten komentarz. 100% nauczycieli zrobiło by pod siebie na kasie w Biedrze. Dumni z siebie pedagodzy. Speckalna kasta społeczna... Bo pracować z dorosłymi gdzie każdy menel czy wyższej sfery wyżyje się na kasjerce zs byle co a pracować z dziećmi, gdzie masz władzę i kontrolę nad młodymi to inna bajka. Zapraszam na kasę, pensje wyższe prawda. Mentalność nauczycieli w tym kawale: Studenci dzielą się na tych inteligentnych i tych z pedagogiki ;)
  • od razu widać, że nie masz pojęcia o pracy nauczyciela, kasjerze :) Z jednym menelem rozmawiasz tylko przy kasie - spróbuj poprosić, żeby 25 z tobą rozmawiało jednocześnie. W dodatku menele raczej nieruchawe, bo przytłumione, a dzieciaczki jak żywe sreberka. I mają mnóstwo ciekawych pytań - wszyscy jednocześnie. Ale jest dla ciebie wyjście - zrób studia i z kasy przenieś się do szkoły, będziesz przeszczęśliwy, zapewniam. To na pewno bardziej satysfakcjonująca praca niż kasjer. A ile wolnego! Po 4 godzinach z dziećmi lub młodzieżą spędź następne 4 godziny w 30-osobowym pokoju nauczycielskim i przygotuj się na następny dzień, sprawdź co trzeba, pomyśl, poszukaj informacji i wymyśl ciekawe lekcje. To proste, powodzenia :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    4
    bryza(2019-04-12)
  • No to idz na kasę, co jeszcze robisz w szkole? Na twoje miejsce przyjdzie 10 lepszych, prawdziwych nauczycieli. Chyba, że na wkręta tu się dostałeś i będziesz blokował miejsce do emerytury.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    13
    Sonia(2019-04-13)
  • Nikt nie karze tobie siedzieć w szkole, na twoje miejsce przyjdzie tuzin lepszych od Ciebie!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    7
    Gemma (2019-04-13)
  • Ale kasjerzy niw strajkują i hydraulicy tez wiec po co taki komentarz? Nie chodzi o brak opieki dla dzieci podczas strajku, chodzi o możliwość nauki, która daje szkoła co jest w jej Statucie! Teraz zostało to prawo dostępu złamane. Nauczyciele tylko o kasie mówią. Porównują się do krów i świń, a kasa na trzodę będzie z UE i nie może być inaczej wykorzystana! Niestety nikt głośno tego nie powie, tylko wykorzystuje zdanie wyrwane z kontekstu i wciska gdzie wlezie. Szacun dla ludzi pracy, ja robię po ok. 200h w miesiącu i nie krzyczę, ze mam za mało. Jaka branża taka płaca.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    6
    Elbląg matka pracująca (2019-04-13)
  • Kasę z podatków naszych bierzecie i jeszcze sugerujecie że rodzice sami maja uczyć swoje dzieci? No takiego szczytu bezczelności to dawno nie widziałem.
  • Zoorroo, to czemu jeszcze nie idziesz na kasę do Biedry,? Zwoli się etat i przyjdzie ktoś mądrzejszy na twoje miejsce, nie taki egoista jak ty, co tylko o swój brzuch dba.
  • @Sonia - Młody student - 5 LAT STUDIÓW, STUDIA PODYPLOMOWE, KURSY - 1600ZŁ ZA MIESIĄC -UŁAHAHA Niestety studenci na praktykach w szkołach informują nas nauczycieli, że trzeba być idiotą, żeby za takie pieniądze pracować w szkole. Studenci po 3 h lekcji i asystowaniu przy dyżurach mówią, współczujemy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    4
    BELFER(2019-04-13)
Reklama