UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Podsumowanie projektu o filantropii

Realizacja projektu Fundacji Elbląg pn. „Oblicza elbląskiej filantropii - biznes i organizacje pozarządowe na rzecz rozwiązywania problemów społecznych Elbląga” dobiega końca. Konferencja wieńcząca projekt odbędzie się 27 października, podczas trwającego Forum Inicjatyw Pozarządowych.

Głównym zadaniem projektu „Oblicza elbląskiej filantropii” była promocja kultury filantropii poprzez zaktywizowanie elbląskiego biznesu do działań na rzecz społeczności lokalnej, zapoczątkowanie systemowej współpracy biznesu z organizacjami pozarządowymi oraz zetknięcie grup młodzieżowych z przedsiębiorcami w celu przekazywania doświadczeń.
     W ramach projektu przeprowadzonych zostało sześć debat dotyczących różnych aspektów filantropii, towarzyszących filmom prezentującym elbląskich filantropów. Te filmy to: „Jan Puchalski: Motywacje”, „Techtrans: Filantropia i wizerunek”, „Oblicza elbląskiej filantropii - historia”, „Piekarnia Raszczyk: Filantropia - bezinteresowność czy dobry interes?”, „Roman Badysiak - Zwykły człowiek”, „Kto może więcej? Mały czy duży?”. Autorami dwóch pierwszych byli Tomasz Franciuk (redakcja) i Kuba Qbi Strumiński (realizacja), pozostałych Mira Stankiewicz (redakcja) i Kuba Qbi Strumiński (realizacja).
     Ponadto zrealizowano 20 rozmów o dobroczynności oraz zorganizowano VII Konkurs o Tytuł Filantropa Roku, mający swój finał podczas uroczystej Gali Fundacji Elbląg. Projekt zakończy publikacja dokumentująca dotychczasowe działania, która ukaże się już niebawem.
     Wszystkie materiały filmowe zrealizowane w ramach projektu dostępne są na stronie Fundacji (www.fundacja.elblag.pl).
     Konferencja odbędzie się w sobotę 27 października w Bibliotece Elbląskiej im. Cypriana Norwida, ul. Św. Ducha 5-7, podczas trwającego Forum Inicjatyw Pozarządowych. Początek o godz. 12.
     Projekt „Oblicza elbląskiej filantropii - biznes i organizacje pozarządowe na rzecz rozwiązywania problemów społecznych Elbląga” realizowany został ze środków programu „Środki Przejściowe 2004 - Zwiększenie świadomości społecznej oraz wzmocnienie roli organizacji pozarządowych w zakresie rzecznictwa i monitoringu”.
Jola Prokopowicz - Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama