UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Podwórka mogą być ŁADne

 
Elbląg, Podwórka mogą być ŁADne

Podwórka, a więc miejsca tuż przy naszych domach, blokach, czy osiedlach były tematem tegorocznej edycji konkursu  „wyŁADnijMY Elbląg”. Teraz przychodzi czas na rozstrzygnięcie konkursu, który w ciekawej formie zaprezentowany zostanie w sieci - informuje Urząd Miejski

Organizatorzy konkursu plastycznego „wyŁADnijMY Elbląg” zapraszają wszystkich zainteresowanych dziecięcą wizją naszego miasta do wirtualnej galerii na wernisaż wystawy pod hasłem „moje podwórko – tu mieszkam”.

Otwarcie galerii oraz wernisaż wystawy prac zgłoszonych do konkursu odbędzie się 16 czerwca o godz. 10.00. O tej godzinie na stronie www.wyladnijmy.elblag.eu udostępnione zostaną zdjęcia prac biorących udział w konkursie, a na oficjalnym kanale YouTube miasta Elbląg zaprezentowany zostanie film przygotowany specjalnie na tę okazję.

W trakcie filmu po wirtualnej galerii oprowadzą widzów: Adriana Ronżewska-Kotyńska – dyrektor Centrum Sztuki Galeria EL, Bogdan Kiliński założyciel Pracowni Plastycznej Inveni Ryt, Łukasz Kogut – konsultant ds. edukacji artystycznej Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu oraz Roman Smoleński – inspektor ds. estetyki miasta Departament Urbanistyki i Architektury Urzędu Miejskiego. Dodatkową atrakcją uroczystości będą występy zespołu Wojciecha Karpińskiego oraz zespołu Elbląskie Diamenty z Młodzieżowego Domu Kultury. Zachęcamy do oglądania!

 

Więcej o konkursie
       Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych oraz uczniów i wychowanków specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych z terenu Elbląga. W tym roku z uwagi na sytuację epidemiczną konkurs został przeprowadzony w warunkach pracy zdalnej. Wpłynęły 85 prac z 14 szkół i ośrodków.  Najwięcej prac, po 19 zgłosiły do konkursu dwie szkoły. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie, (nauczycielki Marta Kaczmarek i Sylwia Kulesza) oraz Szkoła Podstawowa nr 25 (nauczycielki Agnieszka Wolna-Żak, Alicja Smukowska, Beata Mizerska). Wszystkim dziękujemy. Laureaci konkursu a także wszyscy pozostali uczestnicy konkursu odbiorą nagrody w swoich szkołach przy okazji odbierania świadectw szkolnych.

 

Organizatorem konkursu jest Departament Urbanistyki i Architektury Urzędu Miejskiego w Elblągu przy współpracy Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu oraz Centrum Sztuki Galeria EL. Konkurs odbywa się pod patronatem prezydenta Elbląga Pana Witolda Wróblewskiego.

Pozdrawiam

Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Wspólnota mieszkaniowa pierwsze, co powinna zrobi to zadbać o miejsce parkingowe na terenie swojego gruntu, a dopiero później bawić się w kwiatki i placyki zabaw. Człowiek po pracy powinien nie, gdzie zaparkować bez stresu i wypocząć. To jest podstawa. Przyjemności rzecz drugorzędną.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Jacykovvc(2020-06-16)
Reklama