UWAGA!

Pojedź na rajd rowerowy z bibliotekarzami

 Elbląg, Pojedź na rajd rowerowy z bibliotekarzami

Odjazdowy Bibliotekarz to rajd rowerowy organizowany podczas Tygodnia Bibliotek (8-15 maja). W Elblągu organizatorzy zapraszają bibliotekarzy, czytelników oraz wszystkich sympatyków słowa pisanego i rowerów w sobotę, 13 czerwca. Start z ul. Świętego Ducha o godz. 11. Meta w Parku Kajki.

Ma na celu integrację środowiska bibliotekarskiego, walkę ze stereotypowym postrzeganiem bibliotekarzy, kreowanie pozytywnego wizerunku zawodu, promowanie bibliotek i czytelnictwa oraz propagowanie roweru jako środka lokomocji.
       Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna w Elblągu, Biblioteka Elbląska oraz Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu dołączają do akcji zapoczątkowanej przez Sekcję Bibliotek Niepaństwowych Szkół Wyższych w Łodzi.
      
       Harmonogram

       11.00 start rajdu rowerowego spod Warmińsko-Mazurskiej Biblioteki Pedagogicznej i Biblioteki Elbląskiej - ul. Świętego Ducha.
       11.30-14.00 przyjazd do Parku Kajki i rozpoczęcie pikniku rowerowo-rodzinnego oraz działania w ramach Międzynarodowego Dnia Dziergania w Miejscach Publicznych
       W Parku Kajki planujemy jazdę na czas na rowerowym torze przeszkód, gry i zabawy sprawnościowe: badminton, kręconka, międzypokoleniowe przeciąganie liny, ku-ku; bańkowe chmury, nauka dziergania dla opornych, włóczki na paluszki, zabawy z książką i inne atrakcje.
       Uczestnicy rajdu proszeni są o zabranie zestawu piknikowego (coś do jedzenia, napoje, koc).
       Zapisy na rajd rowerowy: Biblioteka Pedagogiczna, wypozyczalnia@wmbp.edu.pl, 55 237 62 62.
       Odjazd: 13 czerwca.
       Organizatorzy: Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna w Elblągu, Biblioteka Elbląska, Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu
      
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama