UWAGA!

Pola Nadziei w toku...

 Elbląg, Pola Nadziei w toku...
fot. nadesłana

Tegoroczna akcja rozpoczęła się w Polsce 16 marca, zakończy 25 maja. W ramach tegorocznych „Pól Nadziei” 6 kwietnia zorganizowaliśmy w Elblągu i Pasłęku kwesty pod kościołami, zaproponowaliśmy przeprowadzenie spotkań, prelekcji. Kolejne działania w sobotę, 26 kwietnia.

Spotkajmy się na Placu Jagiellończyka i zaznaczmy naszą obecność.
       Włączamy się symbolicznie Polami Nadziei (26 kwietnia) w wydarzenie o wymiarze duchowym i jednocześnie sportowym. W ramach obchodów kanonizacji Jana Pawła II, o 11.00 (zbiórka o 10.30) z Placu Jagiellończyka startuje rajd rowerowy, długość trasy to symboliczne 21 km 37 m (organizatorami są Urząd Miasta Elbląg i CSE „Światowid, współorganizatorem Hospicjum Elbląskie”).  Bądźmy tam, gdy rowerzyści będą startować. Pojawmy się o 10.30 na Placu, ubrani w żółty kolor. Złapmy się za ręce, tworząc łańcuch nadziei. Przyklejmy żonkilowe naklejki uczestnikom rajdu, niech wiozą ten symbol nadziei w tym pięknym rajdzie. Organizacyjnie będą nam pomagać: młodzież z Elbląskiego Oddziału Abstrakcyjnego oraz opiekunowie wraz z psami z grupy Golden Retrivery. Kto ma czas niech tam przybędzie!
       26 kwietnia młodzież będzie kwestowała w hipermarkecie przy Żeromskiego, delikatesach przy Węgrowskiej oraz (dorosła młodzież z Leo Club) przed pubem (puszki będą umieszczone też wewnątrz) obok Mostu Wysokiego.
       Na bieżąco informacje na naszym profilu facebookowym: www.facebook.com/HospicjumElblaskie oraz na stronie: www.ehospicjum.pl.
       Dziękujemy za to, ze jesteście z nami!
      
      
      
Anna Podhorodecka, koordynator akcji

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama