UWAGA!

Policjant, który mi pomógł

Elbląg, Policjant, który mi pomógł
(fot. AD)

To już III edycja ogólnopolskiego konkursu pod nazwą „Policjant, który mi pomógł” zorganizowana przez Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” Instytutu Psychologii Zdrowia. Konkurs potrwa do 31 maja.

Celem konkursu jest wyróżnienie policjantów, którzy w szczególny sposób działają na rzecz ochrony ofiar przemocy domowej, a także zwiększenie motywacji funkcjonariuszy do podejmowania skutecznych działań w tym obszarze.
       Kandydatów do nagrody spośród osób zgłoszonych wyłoni kapituła złożona z pracowników Pogotowia „Niebieska Linia”, patrona konkursu i laureatów konkursu z lat poprzednich. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 25 czerwca. Laureaci otrzymają nagrody z rąk Komendanta Głównego Policji oraz organizatora konkursu 24 lipca podczas obchodów Dnia Policji. Natomiast spośród osób zgłaszających kandydatów rozlosowanych zostanie 10 nagród książkowych z zakresu psychologii i przemocy w rodzinie.
      
       Formularze zgłoszeniowe do pobrania na stronie www.niebieskalinia.pl. Konkurs odbywa się pod patronatem Komendanta Głównego Policji.
      
      
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Policji należy podwyższyć wypłaty. To będą mniej myśleć o tym, jak utrzymać rodzinę, a więcej o społeczeństwie. A niestety tak nie jest.
Reklama