UWAGA!

Półzimowisko w SP nr 4

 
Elbląg, Półzimowisko w SP nr 4
fot. nadesłana

"Ferie w szkole nie są nudne" - pod takim hasłem od tygodnia w naszej szkole uczniowie spędzają swoją zimową przerwę.

W pierwszym tygodniu ferii wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami Żandarmerii Wojskowej, na którym dowiedzieli się, jak bezpiecznie spędzać czas wolny podczas ferii.Wybrali się również na pełną emocji wycieczkę autokarową do Muzeum Wisły w Tczewie, gdzie zamienili się tam w uczestników Akademii Wilków Morskich oraz wzięli udział w lekcji muzealnej "Wisła w dziejach Polski". W Muzeum Archeologiczno-Historycznym w Elblągu poznali "Gry i zabawy staropolskie", a w redakcji Dziennika Elbląskiego mieli możliwość zapoznania się z pracą dziennikarza. Podczas wizyty w Centrum Zabaw dla Dzieci spędzili miło czas na różnego rodzaju karuzelach i przeszkodach. Razem z bohaterem filmu "Ralph Demolka" wybrali się w świat gier komputerowych. Odkrywali świat techniki budując roboty w Eksperymentarium przy IV Liceum Ogólnokształcącym. A to nie koniec atrakcji, które czekają na uczestników półzimowiska w naszej szkole.
      
Teresa Ostrowska, kierownik półzimowiska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Pani kierownik ! Proszę nie przesadzać z informowaniem społeczeństwa jak dzieci spędzają ferie. To już przesada!!!!!
 • Bzdurny artykuł. .. .
 • Fatalny styl- byli, wzięli, wszystko oni- kto????? Artykuł o niczym.
 • Błędy stylistyczne- cyt. Dzieci spędzili- to nie jest po polsku- WSTYD. A redakcja powinna patrzeć co wrzuca na stronę bo to o nich tez dobrze nie świadczy.
 • Niezła to jest opinia osobnika, który jako podpis umieszcza "Mgr". Siłując się na głębokie przemyślenia dotyczące poprawnej polszczyzny, "wali błędy" aż miło patrzeć. Osobiście, poznawanie naszego języka ojczystego zaprzestałem dawno temu. Jednak, jak czytam zdanie typu "A redakcja powinna patrzeć co wrzuca na stronę bo to o nich tez dobrze nie świadczy. .. ", to się pocieszam, że nie jest ze mną, aż tak źle. Ponieważ "wrzucić", to można śmieci do kosza, a zamiast "tez", lepiej napisać "też". Interpunkcji też przydałoby się trochę użyć osobniku Mgr. Osobiście cieszę się, że zamiast ciągle pisać/czytać o "niemożliwościach", "dramatach", "zapaściach" o "plusowym czyli minusowym PKB" Pani Teresa napisała, że dzieciaki coś widziały i bawiły się. I jeszcze fotkę wstawiła. A mogła przecież w tym czasie oglądać mecz piłki nożnej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  OldMagnus(2013-01-31)
Reklama