UWAGA!

Pomogli hospicjum i chorej Paulinie

 Elbląg, Pomogli hospicjum i chorej Paulinie
(fot. Lepszy Elbląg)

3200 złotych na pomoc chorej na dziecięce porażenie mózgowe Paulinie i wsparcie elbląskiego Hospicjum udało się zebrać podczas dwóch weekendowych imprez charytatywnych, organizowanych przez Lepszy Elbląg.

„Piękna niedziela, wspaniała akcja, cudowni ludzie, a przede wszystkim wielkie wsparcie dla Paulinki! Dziękujemy Wam, że zechcieliście z nami spędzić te popołudnie i wziąć udział w Charytatywnym Przejeździe Rowerowym dla Paulinki - napisała grupa Lepszy Elbląg w swoich mediach społecznościowych.

Dzień wcześniej w Bażantarni zorganizowała również Bieg Charytatywny dla elbląskiego hospicjum. Podczas każdego z wydarzeń udało się zebrać po 1600 złotych. - W ten sposób zakończyliśmy sezon i wchodzimy w wakacyjną przerwę, wszystkim życzymy udanego urlopu, wypoczynku, wakacji. Cieszymy się, że byliście z nami – napisał Lepszy Elbląg.

  Elbląg, Pomogli hospicjum i chorej Paulinie
(fot. Lepszy Elbląg)

Lepszy Elbląg i współorganizatorzy, uczestnicy biegu i ich rodziny, dziękujemy za troskę o naszą społeczność hospicyjną! Zebraliście dla Hospicjum 1600 zł. Teraz kiedy mamy do wyposażenia nową część naszego domu hospicyjnego, to dla nas szczególnie ważne środki! Wyrażamy swoją wdzięczność i życzymy Państwu dobrych wakacji oraz dobrego zdrowia - podziękowało organizatorom i uczestnikom biegu Hospicjum Elbląskie im. dr Aleksandry Gabrysiak.

 

red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama