UWAGA!

Porady dla osób niepełnosprawnych

Elbląg, Porady dla osób niepełnosprawnych

Jeśli masz problem z dostosowaniem diety do swojego stanu zdrowia, dylemat wypożyczenia czy zakupu sprzętu rehabilitacyjnego, a także gdzie znaleźć pomoc, to zadzwoń pod bezpłatny numer telefonu: 0 800 703 026.

Elbląska Rada Konsultacyjna Osób Niepełnosprawnych zorganizowała bezpłatną infolinię prozdrowotną „Twoje zdrowie w Twoich rękach”, w których bierze udział: dietetyk, specjalista ds. sprzętu rehabilitacyjnego, poradnicy i edukatorzy.
     We wtorki porad udziela, dietetyk od 15:00 do 18:00. Zakres porad obejmuje doradztwo zindywidualizowane z zakresu diet: diety lekkostrawne, odchudzające, dla chorych na cukrzyce, diety wątrobowe, choroba wieńcowa w stanie remisji, diety po zawałach serca, po wirusowym zapaleniu wątroby, z zespołem jelita grubego. Świadczy także porady związane ze wspomaganiem organizmu sposobami naturalnymi.
     W czwartki porad udziela, specjalista ds. sprzętu rehabilitacyjnego od 15:00 do 18:00. Porady dotyczą doradztwa z zastosowania, wypożyczenia lub zakupu czasowego lub stałego sprzętu rehabilitacyjnego.
     Poradnicy ds. Osób Niepełnosprawnych, udzielają porad od poniedziałku do środy w godz. 12.00-16.00. Porady dotyczą wszystkich dziedzin życia Osób Niepełnosprawnych.
     Edukatorzy zdrowia udzielają porad od poniedziałku do środy w godzinach 16.00-18.00. Zakres porad obejmuje, pomoc w korzystaniu z placówek służby zdrowia na terenie miasta i województwa, pomoc z korzystania z programów profilaktycznych na terenie województwa, informację na temat korzystania z programów walki z nowotworem na terenie województwa, porady z zakresu zdrowego trybu życia, pomoc z korzystania z opieki medycznej dla przyjeżdżających i wyjeżdżających w krajach UE.
     
     Projekt „Twoje Zdrowie w Twoich rekach” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Środków Przejściowych 2005 „Podnoszenie świadomości społecznej i wzmocnienie rzecznictwa oraz działań monitorujących organizacji pozarządowych”.
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama