UWAGA!

PortEl ma psa

 Elbląg, PortEl ma psa

Nasz podopieczny ma na imię Poker i od października czeka w elbląskim schronisku na nowego właściciela. Wspiera go cała nasza redakcja, która jest wirtualnym opiekunem psa.

Poker trafił do schroniska z dzielnicy Rubno. Jest to około roczny psiak, średniej wielkości, który najprawdopodobniej nigdy nie miał swojego domu i opiekuna… Psiak jest lękliwy, wycofany i niepewny. Warto przy tym zaznaczyć, że nie wykazuje agresji i nigdy nikogo nie ugryzł.

Poker coraz śmielej wychodzi na spacery w towarzystwie wolontariuszy, jednak wciąż ogromnie brakuje mu pewności siebie. Idealnie natomiast czuje się u boku swoich psich kolegów z boksu, z którymi lubi się bawić.

Poker szuka kogoś, kto dosłownie nauczy go życia. Byłoby cudownie, gdyby w potencjalnym nowym domu był już pies. Poker potrzebuje czasu, cierpliwości, spokoju i bezpieczeństwa. Tak o Pokerze piszą opiekunowie i wolontariusze ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

Jeśli nie możesz wziąć psa czy kota do domu, zostań jego wirtualnym opiekunem. Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl jest patronem medialnym elbląskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Wspólnie udało nam się znaleźć dom dla wielu czworonogów.

red.

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama