UWAGA!

Porządkowanie po psach się opłaca

Elbląg, Porządkowanie po psach się opłaca

Jeżeli sprzątacie po swoich pupilach i nie wstydzicie się tego, podzielcie się swoimi doświadczeniami. Piszcie do nas i przesyłajcie zdjęcia z waszymi psiakami - apelują pracownicy SDK Zakrzewo, którzy organizują konkurs „Sprzątam psią kupę”.

- Piszcie, dlaczego sprzątacie po swoich psach, jak to robicie i z jakimi reakcjami się spotykacie. Może wasze doświadczenia zainspirują innych właścicieli czworonogów do tego, aby sprzątanie psich kup było zwykłą, codzienną czynnością – sugerują pomysłodawcy akcji.
     Udział w konkursie może wziąć każdy pełnoletni właściciel czworonoga. Wystarczy napisać kilka słów na ten temat, dołączyć zdjęcie i przynieść do Spółdzielczego Domu Kultury Zakrzewo (pokój nr 6) lub wysłać na adres domkultury@zakrzewo.elblag.pl .
     Najciekawsze opracowania zostaną nagrodzone. Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano na 6 kwietnia o godz. 17. Aby zapoznać się z regulaminem konkursu kliknij tutaj.
     
     Mówi Anna Tomczak, kierownik SDK Zakrzewo:
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • śmiem wątpić czy znajdzie się jeden. .. sprawiedliwy. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  szimurina(2009-03-18)
 • to jest dla mnie chore ze ludzie nie sprzataja po swoich zwierzetach. mieszkam za granicawiele lat, i to jest tutaj normalne. kazdy sprzata i nikt sie nie smieje, no i najwarzniejsze jest czysto
 • Trochę Off Topic: www.przekroj.pl
 • Dlaczego ja muszę sprzątać po swoim psie ?? Płacę podatek od zwierzęcia, za który powinno się również opłacić sluzby sprzątające. Sprzatanie byłoby prostrze i tansze wtedy, gdyby do załatwiania psich " potrzeb" byłyby ogrodzone miejsca (wystarczy siatka, aby dzieci nie mogły tam wchodzić) wyznaczone w każdym parku czy na większym skwerze. Pieski w takich miejscach załatwiają sie chętnie, sprzatający mają mało pracy, dzieci mają czyste trawniki. A ja święty spokój. Takie rozwiązania, rownież funkcjonują w Europie, szczególnie własnie w parkach i na skwerach.
 • a może spółdzielnia zakrzewo postawi śmietniki na psie odchody bo z tego co wiem to niewolno wyżucać do normalnych śmietników
 • Azor? a gdzie Ty placisz ten podatek skoro jest zniesiony? Ja tam sprzatam po swoim psie i wcale sie tego nie wstydze, mimo iz czasami ludzie na mnie dziwnie patrza jak ide z siatka z kupa bo po drodze nigdzie nie ma smietnika. Pojemniki na psie odchody powinny stac na kazdym osiedlu i w parkach. Az sie dziwie ze tak cywilizowane miasto jeszcze do tego nie dojrzalo. .. Pracuje w szkole i edukuje swoje dzieci zeby sprzataly po swoich pupilach. Popieram akcje. Zapewne znajda sie i lowcy nagrod, ktorzy wcale nie dbaja o czystosc naszego otoczenia, ale fakt ze coraz czesciej porusza sie ten problem bardzo mnie cieszy :) Sama marze o psim wychodku w okolicach mojego bloku. .. Pozdrawiam
 • Dla mnie nigdy nie był to problem- sprzątanie psiej kupy. Gorzej że muszę iść potem z tą kupą w ręku przez pół miasta bo zdarzają się miejsca gdzie śmietnika to z latarką w biały dzień można szukać. ..
 • Po pierwsze: sprzątam po moim psiaku. Po drugie: jemu to lata koło ogona. Po trzecie (w odpowiedzi na jeden z komentarzy): jakoś nie wyobrażam go sobie, zmuszonego do załatwienia swych potrzeb w jednym zamkniętym miejscu. Po czwarte: było już kilka szumnych akcji dotyczących sprzątania po naszych czworonogach - i niestety tylko szum pozostał i chyba jeden pojemnik na psie kupy w Parku Planty. Jak to mawia mój znajomy: gdzie tu rozum?
 • Sprzątać po swoim psie trzeba, ale proponuje nowy zwyczaj Grozne psy prowadzimy na smyczy i w kagancu.
 • Polecam torebki z łopatką Fedog. W detalu na allegro
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  www.fedog.pl(2009-03-19)
 • A jest przecie podatek za psa?Kto go bierze niech sprząta
 • Tak jak komuna nie potrafiła sobie poradzić z papierem toaletowym tak obecnie w kraju gdzie złodziejstwo jest cnotą a oportunizm ideologią - obsrane trawniki i parki skutecznie odstraszą każdego wyznawcę spacerów i rekreacji na rzecz tumaństwa nieuleczalnego. To jednak straszna choroba.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AborygenMiejscowy(2009-03-19)
Reklama