UWAGA!

Powalcz o stypendium!

Elbląg, Powalcz o stypendium!

60 tys. złotych – tyle wynosi łączna pula środków na stypendia dla uczniów i studentów. Do 11 września Fundacja Elbląg czeka na Twój wniosek o stypendium wraz z kompletną dokumentacją!

„Słonik” i „Szansa” to Programy Stypendialne Fundacji Elbląg przeznaczone dla uczniów i studentów z Elbląga i powiatu elbląskiego ziemskiego. Stypendium „Słonika” przeznaczone jest dla osób niepełnosprawnych. W tym roku pula środków przeznaczona na Fundusz Dzieci Niepełnosprawnych wynosi 20 tys. zł. Kwotę udało się uzyskać dzięki wsparciu Fundacji im. Stefana Batorego, wpłat z tytułu 1 proc. podatku dochodowego od osób fizycznych oraz z dochodu kapitału żelaznego „Słonika”.
       „Szansa” to Program Stypendialny dla wybitnych uczniów i studentów. Warto powalczyć, bo kwota w tym programie wynosi 40 tys. zł. Środki pochodzą również z Fundacji im. Stefana Batorego, wpłat z tytułu 1% podatku dochodowego od osób fizycznych oraz z dochodów z kapitału żelaznego Funduszu Stypendialnego Fundacji Elbląg.
       W obu Programach Komisje Stypendialne rozpatrywać będą wnioski, punktując wyniki w nauce, sytuację materialną rodziny kandydata, szczególne osiągnięcia oraz działalność wolontarystyczną. Stypendia przyznawane będą na okres roku szkolnego 2009/2010, tj. przez 10 miesięcy. Termin składania wniosków mija 11 września.
       Regulaminy i wnioski dla kandydatów dostępne są już na stronie www.fundacja.elblag.pl oraz w biurze organizacji. Wyniki poznamy najpóźniej 18 września.
      
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama