UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Policzcie ile pieniędzy jest przepuszczanych przez Urząd Pracy w Elblągu a ilu ludziom znaleźli pracę? Instytucja ta, to kolejny twór do statystyk Urzędu Marszałkowskiego. A działa to tak - dostaliśmy 14mln zł i wydaliśmy na szkolenia wszystkie te pieniądze. Aktywność i wykonanie planu 100% - nagrody, kwiaty itp za ogromną pracę. A robotę załatwili jednemu lolkowi w charakterze palacza CO na jakimś zadupiu. Co z tego, że są prowadzone szkolenia jak nie ma miejsc pracy? Tą kasę dać pracodawcom na ulgi, wspomóc firmy i zachęcić je do zwiększenia zatrudnienia, a nie doić jak krowy. Statystyki są przerażające - więcej firm w Elblągu pada niż powstaje i nad tym się zastanówcie. Pomyślcie jakie by było bezrobocie gdyby młodzi ludzie nie wyjechali z tej wioski - 50%, 70% ???
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    25
    0
    Gawel(2014-04-23)
  • Nie tylko młodzi. Ja mam 53 (w tej chwili) i niestety od 5 lat szukam. .. ale szybciej znajduję pracę za granicą niż w kraju. .. .To jest chore. Tam mogłam robić przy rybach (Norwegia), magazyny - Niemcy, oraz opieka Niemcy i Szwajcaria - i wszędzie nie tylko daję sobie radę, ale spotykam się z pochwałami. .. I co z tego, że mam: wykształcenie wyższe, dorobiłam kolejny zawód (dwuletnia dzienna szkoła) itd - nawet na zasiłek się nie mam szans złapać - pytam z czego żyć? Korzystają jeszcze, bo nie podnoszę im statystyk bezrobotnych - tak ja, jak i kupę moich znajomych co są w podobnej sytuacji.
Reklama