UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Powstało Forum WTZ

10 czerwca, z inicjatywy Federacji Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko – Mazurskiego oraz grupy inicjatywnej kierowników WTZ, doszło do powołania Forum Warsztatów Terapii Zajęciowej Województwa Warmińsko – Mazurskiego.

Forum wybrało spośród siebie zarząd:
       - Przewodniczący Marian Wilkowski – kierownik WTZ przy PSOUU w Iławie
       - V-ce przewodnicząca Iwona Pietraszkiewicz – kierownik WTZ przy Stowarzyszeniu „Tacy Sami” Elbląg ”w Elblągu
       - Członek Beata Peplińska – Strehlau – przewodnicząca koła PSOUU - WTZ w Elblągu
       - Członek Dorota Studniak – kierownik WTZ przy Stowarzyszeniu Pomocy na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Szczytnie
       - Członek Iwona Leszczuk – WTZ przy PSOUU w Biskupcu
       Misją Forum jest m.in. podniesienie jakości życia i wzmocnienie osób z niepełnosprawnościami w funkcjonowaniu w społeczeństwie w wymiarze zawodowym, obywatelskim i rodzinnym. Zwiększenie niezależności tych osób także w obszarze ekonomicznym oraz społecznym. Ponadto wzmocnienie znaczenia Warsztatów Terapii Zajęciowej i rangi zawodu terapeuty zajęciowego w społeczeństwie.
       W chwili obecnej na terenie całego kraju, w każdym województwie, powstają następne Fora WTZ. Zachęcamy do współpracy: biuro@forumwtz.pl
      
Iwona Pietraszkiewicz
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama