UWAGA!

Prace do policyjnego kalendarza

Od siedmiu lat Komenda Miejska Policji w Elblągu wydaje własny kalendarz. Zdobią go dziecięce prace nagrodzone w konkursie plastycznym pod hasłem „Bezpieczni w ruchu drogowym”. Kalendarz na rok 2007 jeszcze pachnie farbą drukarską, a już w kwietniu ruszy kolejny konkurs.

Jak podkreślają policjanci, z roku na rok otrzymują coraz więcej prac konkursowych. Jurorzy mają wielki problem z wyborem tych najpiękniejszych. A mogą nagrodzić tylko 12 - tyle, ile jest miesięcy w roku.
     Policyjny kalendarz na rok 2007 zdobią prace: Patrycji Stokłosy (kl. I b SP 4 w Elblągu), Klaudii Tańskiej (kl. I c SP 4 w Elblągu), Natalii Kondrusiewicz (kl. II a SP 4 w Elblągu), Natalii Kołosowskiej (kl. III a SP 9 w Elblągu), Cezarego Żaka (kl. I SP 11 w Elblągu), Natalii Rymar (kl. I a SP 15 w Elblągu), Wiktorii Rozmarynowskiej (kl. I SP 15 w Elblągu), Szymona Nadwodnego (kl. III a SP 19 w Elblągu), Patryka Podworskiego (kl. III b SP 25 w Elblągu), Jowity Mazur (kl. I SP w Pogrodziu), Julii Skrzypczak (kl. 0 SP w Zwierznie) i Moniki Cysewskiej (kl. III b SP w Zwierznie).
     Już 20 kwietnia ruszy kolejna edycja konkursu „Bezpieczni w ruchu drogowym”. Mogą wziąć w niej udział uczniowie klas od 0 do III szkół podstawowych. Dwanaście najlepszych prac zostanie opublikowanych w kalendarzu policyjnym na rok 2008.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama