UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To dalej niech oświata głosuje za PO w elblagu. Będą mieli lepiej. Właśnie nasz pan prezydent teraz pokazuje. Haha. A niech jeszcze elblazanie się dowiedzą że szkoła SP9 będzie zlikwidowana i technikum mechaniczne na komenskiego to dopiero w Elblągu ludzie szału dostaną. Dobrze że moje dziecko tam nie chodzi bo powiedziała mi znajoma nauczycielka co jest w planach na ten rok. A tu cisza zamiast podać do publicznych wiadomości co Pan prezydent planuje. A dyrektorzy szkół już o tym wiedzą. Brawo Elbląg PO likwidować wszystko.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    28
    3
    Pinio(2020-06-04)
  • @Pinio - Też o tym słyszałam że dzieci ze szkoły SP9 będą przenosić do szkół Sp18 i SP11.Bo zekomo jest mała liczba osób w szkole SP9.Pewnie szkole zburza i powstanie pewnie blok jakiś. Mieszkam na Zawadzkie tam nic nie ma jedyne boisko na SP9 gdzie dużo dzieci uczęszcza się bawić a jak szkoły nie będzie to i tych boisk. Brawo rządzący Elblągiem!!!!! W tym naszym mieście już i tak nic nie ma za rządów PO to jeszcze gorzej będzie. Dzieci nawet boisk nie mają na Zawadzkie nie mówiąc jakieś orliki.
  • @Pinio - mamy wice z PO, to i jak za kadencji Grzesia, likwidacja szkół, likwidacja linii tramwajowej, likwidacja PS, to chyba taki standard w tej partii w naszym mieście, wszystko likwidować, i ta arogancja, buta to chyba też tak w pakiecie.
Reklama