UWAGA!

Prawne aspekty wolontariatu

Szkolenie na ten temat odbędzie się w czwartek 17 grudnia o godz. 11 w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”, w Galeria Nobilis.

Światowid oraz Stowarzyszenie Kulturalne „Viva art.” w Elblągu serdecznie zapraszają koordynatorów i przedstawicieli organizacji oraz instytucji współpracujących, bądź zamierzających rozpocząć współpracę z wolontariuszami na bezpłatne szkolenie.
       Omówione zostaną kwestie związane z regulacją prawną dotyczącą wolontariatu (obowiązujące przepisy prawne, porozumienia współpracy z wolontariuszami, ubezpieczenia, wypadki podczas pracy wolontariackiej). Poruszone zostaną również zagadnienia dotyczące wolontariatu pracowniczego i europejskiego.
       Wstęp na szkolenie jest wolny. Szczegółowych informacji na jego temat udziela Teresa Miłoszewska, tel. 55 611 20 65; e-mail: teresa.miloszewska@swiatowid.elblag.pl.
      
       Szkolenie realizowane jest w ramach projektu „Wolontariusz Osoby Niepełnosprawnej”, dofinansowanego ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
      
      
      
Edyta Jasiukiewicz, Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Czemu nikt nie zaproponował, tej tak modnej w Elblągu formy zatrudnienia, jaką jest Wolontariat zwolnionym stoczniowcom z Trójmiasta ?
Reklama