UWAGA!

Prezes wśród młodych

Elbląg, Prezes wśród młodych

W piątkowe (11 grudnia) popołudnie Forum Młodych gościło prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Premier przyjechał do Elbląga na specjalne zaproszenie Elbląskiego Forum Młodych reprezentowanego przez lidera Rafała Traksa.

Podczas spotkania z młodzieżą Jarosław Kaczyński poruszał tematy związane z problemami, z jakimi boryka się aktualnie Polska młodzież. Młodzież podjęła próbę określenia możliwości ich rozwiązania. Rozmawiano przede wszystkim o młodych ludziach – możliwościach kształcenia, szansach, jakie przed nimi stoją, a także patriotyzmie. – To wielki sukces, że obecnie prawie 50 procent młodzieży studiuje, ale musimy się zastanowić, co to wykształcenie nam realnie da – mówił Jarosław Kaczyński.
       W spotkaniu został również poruszony problem emigracji młodych ludzi za granicę. – Obecnie młodzi ludzie wyjeżdżają na rok lub dwa, a potem zostają na zawsze, emigracja z kraju ludzi najzdolniejszych jest nieszczęściem – podkreślił Jarosław Kaczyński.
       Jarosław Kaczyński wyraził zdziwienie faktem, że poparcie dla partii Donalda Tuska rośnie w sytuacji tylu afer z udziałem polityków PO i niekompetencji rządu. Dodał, że PiS chce skonsolidować partię, by zyskać większe poparcie społeczne.
      
      
      
Rafał Traks, FM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • hahahahahahahhaha
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  tojatylkojainiktwięcej(2009-12-14)
 • Takiego tłoku to jeszcze nie widziłem. Gdyby nie prezes nie było by gdzie palca wsadzić!
 • Szkoda że nie poruszyli spraw lokalnych. Może dowiemy się coś więcej o potencjalnym kandydacie na prezydenta Elbląga?
 • PiS juz się kończy, choć troche to trwa, bo i PO cieniutkie, brakuje zdecydowanej prawicy na wzór zmerykańskiej Partii Konserwatywnej. Z może po prostu polacy ciągle siedzą w komunie, choc nie zawsze sobie zdają z tego sprawę, bo przecież PiS jest bardziej lewicowy, zwiazkowy, roszczeniowy, niz SLD, ktore w praktyce weszlo mocno w biznesy.
 • Prezes przyjechał na specjalne zaproszenie młodych. Ze zdjęcia doskonale widać gdzie zdanie prezesa jest miejsce młodych. Przykre to, ale dotychczasowe działania prezesa pokazują, że nie lubi on zbyt wielkiej (dosłownie i w przenośni) konkurencji czy indywidualizmu wkoło siebie. Czy może coś zmienić na lepsze człowiek, który sam nie jest w stanie wznieść się ponad własne ego czy uprzedzenia?
 • Bynajmniej on ma chęć z młodymi rozmawiać. Tuska to ja w Elblągu nie widziałem.
 • Jarooś wśród młodych. .. .. , żalosnie to jakoś wygląda. Ciągle to samo, mógłby się nagrać i robić non-stop repeet. Młodzi wyborcy, którzy dzisiaj do późnych godzin nocnych trenują i grają na świetnych "Orlikach", a w 2012 przyjdą na piękne, supernowoczesne stadiony EURO 2012,powiedzą już w przyszłorocznych wyborach prezydenckich i innych, kolejnych wyborach, w jakim poszanowaniu mają PiS. Te dzisiejsze sondaże to jeszcze pikuś - Jarooś - klęska się dopiero zbliża! Bo nikt rozumnie myślący nie ma wątpliwości jak Polska się zmieni dzięki EURO 2012 - przed, w trakcie, i po mistrzostwach. Jak ktoś umie liczyć do 10-ciu, to może sobie policzyć jak długo jeszcze (quam diu etiam) PiS nawet nie może marzyć o jakimkolwiek powrocie do władzy, nawet w jakiejś (koślawej) koalicji, gdyż każdy przeciętny polityk wie, że to partyjka schyłkowa, anty-inteligencka, anty-europejska, bez jakiegokolwiek pozytywnego - przyszłościowego programu. Jarooś nawet tego nie rozumie, że namolna, beznadziejna krytyka Premiera Tuska i partii rządzącej - przynosi tylko jemu wymierne straty. Ale to już jego problem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  młodzi idą?(2009-12-14)
 • Powiem szczerze, że nie interesuje mnie to kto przyjeżdża na naszą prowincję ale co sobą reprezentuje. Jeśli rozmawia się z młodymi ludźmi traktując ich jak dzieci, to jest to dla mnie najlepszy przykład na to, gdzie w szeregu wg Prezesa jest miejsce młodzieży i jakie znaczenie ma ona dla przyszłości tego kraju. ..
 • Wyświechtane hasła p. Jarka nic nie wnoszą. PiS zatonął. Wiemy kto ich utopił. Szkoda, bo POPiS mógł być okresem spokoju w polityce i szansą na powolne, lecz pozytywne zmiany i ostateczny koniec postkomunistów. Tymczasem na pieniactwie jakoś się to ciągnie i każda z wymienionych stron na tym korzysta, tak łatwiej, a ciemny lud kupi medialną wojenkę. Banda czworga śmieje się Wam w żywe oczy, dlatego myślę, że najwyższy czas by w przyszłym parlamencie znalazło się miejsce dla partii prawicowej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kindybał(2009-12-14)
 • Wszyscy jesteście żałośni, krytykujecie spotkanie na którym nie byliście. Kaczyński wykazał chociaż zainteresowanie młodzieżą. Ja w spotkaniu uczestniczyłem i było na wysokim poziomie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Uczestnik(2009-12-15)
 • Niespotykana szybkość reakcji, wręcz II prędkość kosmiczna. Cenzura przetrawiła i dopuściła? Dzięki Ci!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  MirCrow(2009-12-15)
 • Widze ze teraz dla Jarka kazda chautura jest wazna!!!hahaha
Reklama