UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Swoja drogą to przykre ze Prezydent tak odpowiedział na odwołania czyli jednym zdaniem o treści do każdego to samo pytam się więc gdzie uzasadnienie ze strony Prezydenta tak chyba nie powinno być. Poza tym to pomysły mieszkańców i to oni powinni zadecydować czy akceptują dany projekt innego mieszkańca czy tez nie, po to jest głosowanie i ten Budżet Obywatelski. Myślę że media mogły by napisać do Prezydenta i tym samym stanąć po stronie mieszkańców Elbląga bo mam nadzieję że media są po naszej stronie. To budżet mieszkańców i to oni niech decydują. Jak można z 26 odwołań uwzględnić tylko 3 to jakaś kpina czyżby 23 odwołania były nieopisane wystarczająco proszę o wyjaśnienie. Jeśli się zgadzacie ze mną łapka w górę i może zostaniemy zauważeni.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    32
    2
    od urodzenia Elblążanin(2022-07-28)
  • @od urodzenia Elblążanin - Wg mnie Budżet jest kulą u nogi prezydenta, najchętniej by go zlikwidował, lecz nie może. A co tu media mogą więcej - wysłały zapytanie, sugerujące wprost, że mieszkańcy są niezadowoleni. Myślę zresztą, że media są po stronie mieszkańców, gdyż publikują dużo artykułów z niewygodnymi pytaniami do władzy, których to pytań i żali jest ostatnio dużo.
Reklama