UWAGA!

Prezydent spotkał się z kombatantami

 Elbląg, Prezydent spotkał się z kombatantami
fot. nadesłana

W Urzędzie Miejskim odbyło się spotkanie prezydenta Witolda Wróblewskiego z Radą Kombatantów. Celem spotkania było porozmawianie o działalności organizacji kombatanckich, bieżących sprawach w życiu miasta i nowych inicjatywach planowanych na rok bieżący.

Podczas spotkania prezydent podziękował kombatantom za dotychczasową współpracę, przestawił również uczestnikom spotkania bieżące sprawy, którymi aktualnie zajmuje się samorząd, dotyczące m.in. sytuacji finansowej oraz inwestycji miejskich, zaplanowanych w budżecie miasta na rok 2018. - W budżecie miasta, tak jak dotychczas zabezpieczone zostały środki na wsparcie finansowe środowiska elbląskich kombatantów - mówił prezydent Witold Wróblewski.
       Prezydent zapowiedział również kolejne działania samorządu skierowane do elbląskich seniorów, w tym pilotażowy program teleopieki, czy kolejną edycję cyklu spotkań pn. Kierunek zdrowie, która w tym roku będzie się odbywała pod hasłem „Ruszaj się i ciesz się zdrowiem”. Poinformował także o podejmowanych działaniach w związku z przypadającą w tym roku 100 rocznicą odzyskania niepodległości.
       Pełnomocnik Prezydenta ds. Kombatantów i Współpracy z Wojskiem Ryszard Sorokosz natomiast przedstawił program działań na rok bieżący, w którym zaplanowany został cykl spotkań z kombatantami, między innymi na temat bezpieczeństwa. Nawiązana została również współpraca z WORD, dzięki czemu w kwietniu odbędzie się spotkanie z kombatantami kierowcami, podczas którego przypomniane zostaną zasady ruchu drogowego.
      
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Zaciekłych zwolenników owsiaka odsyłam do wujka Google. Proszę wpisać w wyszukiwarce "Matka Kurka masakruje Owsiaka - cały proces" Czy wiecie z czego są finansowane imprezy organizowane podczas wośp? i dlaczego za poprzednich rządów owsiak miał darmowy czas w tp?
  • Czy uważasz że jak pod każdym artykułem będziesz odsyłał do wujka Google, to coś osiągniesz. Jeśli mu zazdrościsz tego co robi to dołącz do niego i daj se na luz. Albo zajmij się Caritasem chętnie się dowiem jak oni rozliczają się z zebranych pieniędzy.
  • do powyższego - przestań zaciekle bronić owsika trochę merytoryki! Materiał z rozprawy jest porażający i społeczeństwo ma prawo to wiedzieć na co wydaje ciężko zarobione pieniądze! Jak masz coś do innych fundacji to pisz :)
  • po dwudziestu sześciu latach kontrolowania działalności Orkiestry trzeba być idiotą, żeby ją o coś podejrzewać.
  • przepraszam: trzeba być wyjątkowym durniem, by Orkiestrę podejrzewać!
  • zero merytoryki za to same inwektywy! za przeproszeniem idiotą i durniem trzeba być, aby ubliżać innym ludziom bez zainteresowania się i zapoznania się z porażającym materiałem wideo ze sprawy sądowej który dokładnie obnaża na co owsiak przeznacza pieniądze ze zbiórek! Społeczeństwo ma prawo to wiedzieć! zero złotych na owsiaka!
  • do wyżebranych środków dochodzi jeszcze 1% dla OPP i kwestia w jaki sposób zostaje on wykorzystany
  • W wujek Google wpisać "WOŚP - Matka Kurka demaskuje przepływ pieniędzy w WOŚP"
Reklama