UWAGA!

Prezydent życzył mundurowym radosnych świąt

 Elbląg, Prezydent życzył mundurowym radosnych świąt
fot. nadesłana

Prezydent Witold Wróblewski spotkał się z przedstawicielami służb mundurowych działających na terenie naszego miasta oraz stowarzyszeń i związków kombatanckich.

Przedświąteczne spotkanie, w którym uczestniczyli przedstawiciele Wielonarodowej Dywizji Północ - Wschód, 16. Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej, Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Aresztu Śledczego, Urzędu Morskiego, Nadleśnictwa oraz kombatanci odbyło się w Kamieniczkach Elbląskich. - Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim służbom za współpracę. Wiele działań podejmowanych na rzecz zapewnienia porządku i bezpieczeństwa w mieście nie byłoby możliwych do zrealizowania, gdyby nie Wasze wsparcie. Ten rok był trudny i wyjątkowy z uwagi na warunki atmosferyczne. Intensywne opady spowodowały powódź w naszym mieście, mieliśmy też cofkę na rzece Elbląg. Na szczęście dzięki podjętym działaniom nasi mieszkańcy nie ucierpieli w tych zdarzeniach. Jeszcze raz chciałbym podziękować wszystkim służbom, które brały udział w zabezpieczaniu miasta. Dziękuję również za działania podejmowane na co dzień – wspólne patrole, kontrole, za udział w uroczystościach miejskich, czy akcje edukacyjno –profilaktyczne prowadzone wśród elblążan - podkreślał prezydent Witold Wróblewski.
       Spotkanie zakończyły świąteczne życzenia i łamanie się opłatkiem.
       - Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzę wszystkim radości, spokoju i spełnienia wszystkich planów – mówił prezydent.
      
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Ile jeszcze spotkań w tym roku planuje p. Wróblewski? Aby się nachwalić, co ja nie zrobiłem? Czekają w kolejce, nauczyciele, listonosze, cykliści, motocykliści, piesi, samochodziarze, budowlańcy, handlowcy, transportowcy, producenci, meblarze, fryzjerzy, piekarze, ciastkarze, przedszkolaki, młodzież ucząca się i nie ucząca, bezrobotni, bezdomni, mieszkańcy domów jednorodzinnych, lokatorzy mieszkań, oczekujący na mieszkanie i pozostali mieszkańcy naszego miasta.
  • Ludziom przyzwoitym należą się słowa podziekowania, ale tym co z przyzwoitoscią nic wspólnego nie maja to figa z makiem. .. .
Reklama