UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Prezydent życzył mundurowym radosnych świąt

 
Elbląg, Prezydent życzył mundurowym radosnych świąt
fot. nadesłana

Prezydent Witold Wróblewski spotkał się z przedstawicielami służb mundurowych działających na terenie naszego miasta oraz stowarzyszeń i związków kombatanckich.

Przedświąteczne spotkanie, w którym uczestniczyli przedstawiciele Wielonarodowej Dywizji Północ - Wschód, 16. Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej, Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Aresztu Śledczego, Urzędu Morskiego, Nadleśnictwa oraz kombatanci odbyło się w Kamieniczkach Elbląskich. - Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim służbom za współpracę. Wiele działań podejmowanych na rzecz zapewnienia porządku i bezpieczeństwa w mieście nie byłoby możliwych do zrealizowania, gdyby nie Wasze wsparcie. Ten rok był trudny i wyjątkowy z uwagi na warunki atmosferyczne. Intensywne opady spowodowały powódź w naszym mieście, mieliśmy też cofkę na rzece Elbląg. Na szczęście dzięki podjętym działaniom nasi mieszkańcy nie ucierpieli w tych zdarzeniach. Jeszcze raz chciałbym podziękować wszystkim służbom, które brały udział w zabezpieczaniu miasta. Dziękuję również za działania podejmowane na co dzień – wspólne patrole, kontrole, za udział w uroczystościach miejskich, czy akcje edukacyjno –profilaktyczne prowadzone wśród elblążan - podkreślał prezydent Witold Wróblewski.
       Spotkanie zakończyły świąteczne życzenia i łamanie się opłatkiem.
       - Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzę wszystkim radości, spokoju i spełnienia wszystkich planów – mówił prezydent.
      
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Ile jeszcze spotkań w tym roku planuje p. Wróblewski? Aby się nachwalić, co ja nie zrobiłem? Czekają w kolejce, nauczyciele, listonosze, cykliści, motocykliści, piesi, samochodziarze, budowlańcy, handlowcy, transportowcy, producenci, meblarze, fryzjerzy, piekarze, ciastkarze, przedszkolaki, młodzież ucząca się i nie ucząca, bezrobotni, bezdomni, mieszkańcy domów jednorodzinnych, lokatorzy mieszkań, oczekujący na mieszkanie i pozostali mieszkańcy naszego miasta.
  • Ludziom przyzwoitym należą się słowa podziekowania, ale tym co z przyzwoitoscią nic wspólnego nie maja to figa z makiem. .. .
Reklama