UWAGA!

Przedszkolaki z Koziołkiem Matołkiem w SP 11

 Elbląg, Przedszkolaki z Koziołkiem Matołkiem w SP 11

20 maja już po raz ósmy przedszkolaki spotkały się w auli Szkoły Podstawowej nr 11 Im. Kornela Makuszyńskiego przy Zespole Szkół nr 1 w Elblągu na konkursie wiedzy i umiejętności: „Baw się i ucz z Koziołkiem Matołkiem”.

W tym roku impreza przebiegała pod hasłem: „Na sportowo z Koziołkiem Matołkiem”. W naszym konkursie tak jak zwykle udział wzięły dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli: „Wiki” i Przedszkola nr 24 oraz dzieci z obu zerówek z naszej szkoły.
       W tej edycji konkursu maluchy podczas „przeżywania” przygód z Koziołkiem Matołkiem mogły pochwalić się wiedzą zdobytą wcześniej, a także poprzez zabawę zdobyć nowe wiadomości i umiejętności. Dzieci wzięły udział w 6 konkurencjach wiedzowych i 3 sprawnościowych.
       W konkurencjach sprawnościowych dzieciaki rywalizowały ze sobą w grze „zbijak”, w slalomie i biegu slalomowym z workiem. Jak zwykle konkurencje te budziły największe emocje. Wyzwalały w dzieciach ducha walki i rywalizacji. Oczywiście wszyscy chcieli wygrać.
       Wspólna zabawa przebiegała w wesołej atmosferze. W występie artystycznym zaprezentowały się dzieci z obu zerówek SP 11. Efektowne tańce wzbudziły podziw zaproszonych gości. Po zawodach na dzieci czekał słodki poczęstunek. Później nastąpiło ogłoszenie wyników i rozdanie nagród. W tym roku wszystkie zespoły zajęły równorzędne 1. miejsca. Serdecznie gratulujemy!
      
Nauczyciele SP nr 11

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama