UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Nie, nie, nie! To nie jest rozwiązanie. Tam gdzie można trzeba ustawiać progi zwalniające, co jest o wiele tańsze. Jak taki Sebix kilka razy urwie sobie wydech lub miskę w swojej "wy*urwiaszczej Audicy"i za naprawę zabuli 1000 zł, to się nauczy zwalniać przed przejściem i tyle. Ci ludzie mają absolutnie gdzieś innych, więc to ich musi zaboleć - Polactwa inaczej nie nauczysz kultury. Do tej pory żadne światełka nie działały na tych, który "znają lepiej"przepisy, więc czemu aktywne przejścia mają działać?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  33
  19
  StoickiObserwator(2020-09-18)
 • @StoickiObserwator - Wyobraź sobie teraz korki bo wszyscy muszą zwalniać mimo, że nikt nie przechodzi. I teraz zastanów się dlaczego to Ty nie jesteś specjalistą; )
 • @StoickiObserwator - Ten stoicki to chyba chcislbys, aby tak bylo, Musiasz miec tyle w sobie jadu, skoro chcesz wszystkich karac progami zwalniajacymi?
 • @StoickiObserwator - To piesi wskakuja pod kola. nawet nie patrza w lewo i prawo. sru prosto i bezczelnie pod kola. swinstwo.
 • @StoickiObserwator - Nie nie nie. my mamy wpadac w dziury jak hamujemy zeby pieszy wbiegajac na jezdnie zniszczyl auto. co za debilizm. Pieszy jak niewidomy sluchawki na uszach i pewnym krokiem pod kola. Kiedys stary dziadek nie dosc ze wskoczyl na jezdnie ul. gwiezdna kolo kosciola to pokazal palec. Komuch.
 • Bo pieszy z tego, co pamiętam z kursu prawa jazdy znajduje się pod szczególną ochroną i troską innych uczestników ruchu. Jak widać jesteś jednym z takich Sebixów, którzy wiedzą lepiej jak powinny być napisane zasady, wiec po co ich słuchać. I właśnie dlatego muszą być progi, bo dopóki was nie zaboli to nie będzie was interesować ani litera prawa, a ni pieszy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  3
  StoickiObserwator(2020-09-19)
 • I dobrze - wyrobisz w sobie odruch uważania przy przejściu skoro znaki i zasady ruchu czy znaki to dla ciebie za mało, bo "ty wiesz lepiej"(a może ich po prostu nie znasz?). Spokojnie. po zatrzymaniu się kilka razy przed przejściem za kilka lat będziesz już to robił instynktownie - tak, jak pies z odruchem Pawłowa.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  2
  StoickiObserwator(2020-09-19)
Reklama