UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Przyjdź na Festyn Służb Mundurowych

2019-05-06
Aktualizowany 2019-05-10 09:27
 
Elbląg, Przyjdź na Festyn Służb Mundurowych

10 maja Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny - Wschód obchodzi swoje święto. Wzorem lat ubiegłych towarzyszyć temu wydarzeniu będzie Festyn Służb Mundurowych, który odbędzie się w piątek. Początek o godz. 12.

Podczas trwania festynu na scenie wystąpią: Orkiestra Wojskowa z Elbląga, „Szalone Małolaty” z Elbląskiego MDK, Teatr Tańca z Klubu Pułku Wsparcia Dowodzenia DWDP-W, Teatr „Katarynka”, dziewczęta z klubu Olimpia Judo Elbląg, uczniowie ze SP 19 z oddziałami dwujęzycznymi.
       W strefie pokazów dynamicznych zobaczymy: Grupę Historyczną „Niepodległość” – Szpital Polowy i Posterunek Powstańczy, pokazy: wyszkolenia i pracy psów służbowych, Krav– Magi, musztry paradnej Orkiestry Reprezentacyjnej MOSG z Gdańska, patrol pieszy w ubezpieczeniu i posterunek kontrolny, działanie Grupy Interwencyjnej Służby Więziennej oraz działania sekcji strażackiej.
       Dodatkowo zaprezentowany zostanie sprzęt wojskowy: Pułku Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny – Wschód, Żandarmerii Wojskowej, Policji, Straży Pożarnej, Służby Więziennej, Straży Granicznej, działalność Delegatury Warmińsko – Mazurskiego Urzędu Celno – Skarbowego w Elblągu i Nadleśnictwa Elbląg.
       W trakcie trwania festynu przewidziane są gry i zabawy dla dzieci. Nie zabraknie też wojskowej grochówki. Zakończenie Festynu planowane jest na godz. 18.
      
       W programie festynu:
       - występ Orkiestry Wojskowej z Elbląga
       - pokaz musztry paradnej Orkiestry Reprezentacyjnej Morskiego Oddziału SG z Gdańska
       - pokaz działania Grupy Interwencyjnej Służby Więziennej
       - pokaz działania sekcji strażackiej
       - pokazy wyszkolenia psów służbowych
       - patrol pieszy w ubezpieczeniu i tymczasowy posterunek kontrolny
       - pokaz Krav Magi
       - pokaz judo grupy dziewcząt z Klubu Olimpia Judo Elbląg
       - grupa historyczna "Niepodległość"
       - szpital polowy i posterunek powstańczy
       - konkursy z nagrodami
       - występ zespołu „Ence Pence Dance” z Klubu pwd DWD P-W
       - Szalone Małolaty
       - Teatr „Katarynka”
       - żołnierska grochówka
       Do zobaczenia!
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama