UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Przyjdź na Festyn Służb Mundurowych

 
Elbląg, Przyjdź na Festyn Służb Mundurowych

10 maja Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny - Wschód obchodzi swoje święto. Wzorem lat ubiegłych towarzyszyć temu wydarzeniu będzie Festyn Służb Mundurowych, który odbędzie się w piątek. Początek o godz. 12.

Podczas trwania festynu na scenie wystąpią: Orkiestra Wojskowa z Elbląga, „Szalone Małolaty” z Elbląskiego MDK, Teatr Tańca z Klubu Pułku Wsparcia Dowodzenia DWDP-W, Teatr „Katarynka”, dziewczęta z klubu Olimpia Judo Elbląg, uczniowie ze SP 19 z oddziałami dwujęzycznymi.
     W strefie pokazów dynamicznych zobaczymy: Grupę Historyczną „Niepodległość” – Szpital Polowy i Posterunek Powstańczy, pokazy: wyszkolenia i pracy psów służbowych, Krav– Magi, musztry paradnej Orkiestry Reprezentacyjnej MOSG z Gdańska, patrol pieszy w ubezpieczeniu i posterunek kontrolny, działanie Grupy Interwencyjnej Służby Więziennej oraz działania sekcji strażackiej.
     Dodatkowo zaprezentowany zostanie sprzęt wojskowy: Pułku Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny – Wschód, Żandarmerii Wojskowej, Policji, Straży Pożarnej, Służby Więziennej, Straży Granicznej, działalność Delegatury Warmińsko – Mazurskiego Urzędu Celno – Skarbowego w Elblągu i Nadleśnictwa Elbląg.
     W trakcie trwania festynu przewidziane są gry i zabawy dla dzieci. Nie zabraknie też wojskowej grochówki. Zakończenie Festynu planowane jest na godz. 18.
     
     W programie festynu:
     - występ Orkiestry Wojskowej z Elbląga
     - pokaz musztry paradnej Orkiestry Reprezentacyjnej Morskiego Oddziału SG z Gdańska
     - pokaz działania Grupy Interwencyjnej Służby Więziennej
     - pokaz działania sekcji strażackiej
     - pokazy wyszkolenia psów służbowych
     - patrol pieszy w ubezpieczeniu i tymczasowy posterunek kontrolny
     - pokaz Krav Magi
     - pokaz judo grupy dziewcząt z Klubu Olimpia Judo Elbląg
     - grupa historyczna "Niepodległość"
     - szpital polowy i posterunek powstańczy
     - konkursy z nagrodami
     - występ zespołu „Ence Pence Dance” z Klubu pwd DWD P-W
     - Szalone Małolaty
     - Teatr „Katarynka”
     - żołnierska grochówka
     Do zobaczenia!
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia nowoczesna III
Kuchnia, a aneks kuchenny
Kuchnia nowoczesna II
Kuchnia inna niż inne