[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ratusz szuka dyrektorów szkół

 
Elbląg, Ratusz szuka dyrektorów szkół
fot. Anna Dembińska (arch portEl.pl)

Kończy się kadencja dyrektorów I, II i IV Liceum Ogólnokształcącego oraz przedszkola nr 13. W związku z tym ratusz ogłosił konkurs mający wyłonić nowe władze placówek.

I i II Liceum Ogólnokształcące to od lat dobra marka na edukacyjnej mapie Elbląga. Szkoły te są stosunkowo wysoko na liście życzeń wśród uczniów, którzy stoją przed wyborem szkoły średniej. Być może w tych szkołach zmienią się dyrektorzy. W związku z upływem kadencji ratusz ogłosił tez konkurs na dyrektorów IV LO i przedszkola nr 13.
       Kandydaci na dyrektorów powinni się legitymować wykształceniem wyższym oraz przygotowaniem pedagogicznym i kwalifikacjami do zajmowania stanowiska nauczyciela w danej szkole oraz ukończył studia lub kurs z zakresu zarządzania oświatą. Powinien także mieć minimum pięcioletni staż pracy jako nauczyciel lub nauczyciel akademicki oraz dobrą ocenę pracy w okresie ostatnich pięciu lat pracy (w przypadku nauczyciela akademickiego – cztery lata).
       Do konkursu mogą przystąpić też osoby, które nie są nauczycielami. Muszą się jednak legitymować pięcioletnim stażem pracy (w tym dwa lata na stanowisku kierowniczym) oraz wykształcenie wyższe.
       Na oferty kandydatów ratusz czeka do 13 maja. Nowi dyrektorzy obejmą swoje stanowiska od nowego roku szkolnego.
      
SM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama