UWAGA!

Reklama prawdę Ci powie?

Stowarzyszenie Konsumentów Polskich ogłosiło konkurs skierowany do uczniów gimnazjów „Reklama prawdę Ci powie?”. Jest o co powalczyć, bo pula nagród wynosi 20 tys. zł.

Jak czytamy na internetowej stronie Stowarzyszenia, konkurs ma na celu przekazanie młodzieży podstawowych zagadnień na temat mechanizmów działania reklamy oraz zasad racjonalnego żywienia.
     - Czy widziałeś kiedyś reklamę batoników czekoladowych pokazujących grubasa z dużą nadwagą? Kim jest dr H. Sural i czy Hołowczyc naprawdę jada chipsy? Czy masz więcej przyjaciół, jeżeli jesz chipsy? - te na pozór banalne pytania zawarte w wydanej z okazji konkursu broszurze mają skłonić młodych ludzi do bardziej świadomych decyzji konsumenckich.
     Osoby zgłaszające się do konkursu są zobowiązane przedstawić pracę – własną reklamę produktu spożywczego w dowolnej formie. Prace należy przesyłać do siedziby Stowarzyszenia Konsumentów Polskich na adres 01 – 249 Warszawa, ul. Gizów 6 do dnia 25 czerwca br. Laureaci zostaną wyłonieni przez jury w terminie do 25 sierpnia br.
     Szczegółowe informacje, regulamin konkursu, broszura „Pijesz? Jesz? A wiesz?” oraz ankieta do wypełnienia znajdują się na internetowej stronie SKP pod adresem www.skp.pl.
M

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama