UWAGA!

Rekolekcje z Bashoborą

 Rekolekcje z Bashoborą

W dniach 5-7 czerwca w Elblągu w hali CSB przy ul. Grunwaldzkiej odbędą się Rekolekcje Ewangelizacyjne „Przyjdźcie do mnie, a Ja was pokrzepię”, które poprowadzi o. John Bashobora, na zaproszenie ks. biskupa Jacka Jezierskiego.

Od pamiętnych rekolekcji „Jezus na stadionie” w roku 2013, każde spotkanie z o. Johnem gromadzi tłumy uczestników z całego kraju. Nie dziwi więc fakt, że chęć udziału w elbląskich rekolekcjach zadeklarowało już ponad 1000 osób spoza naszego miasta, od Białegostoku i Warszawy, po Wrocław i Szczecin. Jest wśród nich duża grupa pielgrzymów z Trójmiasta i okolic, a nawet osoby z Niemiec oraz ze Szwecji.
      
       Szczególnie serdecznie zapraszamy mieszkańców Diecezji Elbląskiej, którym rekolekcje te są dedykowane.
      
       Zapisy i dodatkowe informacje i na stronie: www.rekolekcje-elblag.pl oraz pod numerem tel. 881 317 321 (po godz. 16).
      
       Biuro rekolekcyjne, które mieści się w salce przy Katedrze św. Mikołaja będzie otwarte:
       • 10, 17, 24 i 31 maja w godz. 9-14na prośbę tych mieszkańców Elbląga, którzy nie mają możliwości zapisu drogą elektroniczną.
       • od 1 do 3 czerwca w godz. 16-20 zarejestrowani uczestnicy będą mogli odbierać wejściówki w biurze rekolekcyjnym oraz od godz. 7.30 w dniu rozpoczęcia rekolekcji przed wejściem do Centrum Sportowo-Biznesowego przy ul. Grunwaldzkiej 135.
      
       Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji.
      
       Słowo o ojcu Johnie:
       O. John Bashobora jest znany, nie tylko jako osoba, która troszczy się o ubogich i chorych, ale przede wszystkim, jako ksiądz o silnej posłudze ewangelizacyjnej. Z tego powodu jest zapraszany do wielu narodów afrykańskich oraz na inne kontynenty, aby głosić Słowo Boże.
      
       Po raz pierwszy o. John przyjechał do Polski w 2007 roku. Poprowadził wtedy spotkanie w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach, gdzie odbyła się sesja Strumienie Miłosierdzia, będąca dziękczynieniem Bogu za dar 40-lecia Ruchu Odnowy Charyzmatycznej w Kościele Katolickim. Od tego czasu o. John jest często zapraszany do naszego kraju. Wszędzie, gdzie dociera, ewangelizuje i prowadzi ludzi do nawiązania z Jezusem osobistej relacji poprzez modlitwę w Duchu Świętym. Rekolekcjom tym towarzyszą liczne nawrócenia i uzdrowienia, zarówno duchowe jak i fizyczne, a także uwolnienia.
      
       Wszystkich zdumiewa jego pokora i nieustanne zanurzenie w Bogu. Poświęca swój czas na rozmowę z każdym poszukującym duchowej pomocy. Proszony o modlitwę, nigdy nie odmawia. Na jego modlitwę Bóg odpowiada pełnym mocy działaniem w ciałach, duszach i umysłach ludzi.
      
       Więcej na ten temat na stronie www.ojciecjohnbashobora.pl.
      
       Zapraszamy serdecznie!

       ---- Artykuł sponsorowany -----
organizatorzy rekolekcji
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie