UWAGA!

Renesans tańca brzucha

Elbląg, Renesans tańca brzucha

Istnieje już od paru tysięcy lat. Współcześnie odradza się na naszych oczach za sprawą erotyzmu kryjącego się w ruchach bioder i brzucha, a także subtelnych gestach dłoni. Tancerki poruszają się w rytm orientalnej muzyki. Ten arabski taniec wzbogaca duchowość i ma właściwości uzdrawiające.

Centrum Tańca „Promyk" organizuje w niedzielę o godz. 16:00 zajęcia z tańca brzucha, które poprowadzi Pani Karolina Klimczuk - instruktor taneczny. Wszystkich chętnych organizatorzy zapraszają do nauki tego orientalnego tańca.
     Taniec ten doskonale wpływa na poprawę naszej sylwetki poprzez wzmocnienie, ujędrnienie i rozluźnienie mięśni stóp, łydek, ud, brzucha, bioder i pośladków, a także mięśni grzbietu. Dzięki ćwiczeniom talia zostaje wyszczuplona, a bóle okołokręgosłupowe ustępują. Ten rodzaj tańca ma również zbawienny wpływ na psychikę kobiet - pomaga pozbyć się kompleksów!
     Wszyscy zainteresowani udziałem w zajęciach proszeni są o zabranie ze sobą baletek (możliwe jest tańczenie bez obuwia) oraz wygodnej odzieży sportowej i oczywiście dobrego humoru.
     Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. (055) 611 01 30 lub 611 01 40. Zajęcia odbędą się w Centrum Tańca "Promyk" przy ul. Browarnej 80.
oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama