UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Szczerze....jako rodzice po prostu staliśmy się wygodni, zrzuciliśmy całą odpowiedzialność za edukację na nauczycieli, a kiedy sytuacja wymaga od nas poświęcenia uwagi własnemu dziecku nagle pojawia się bunt - nie tędy droga. Szanowni Państwo, również wychowuję dziecko sama, również wielu rzeczy zwyczajnie nie pamiętam, ale mamy internet, mnóstwo różnego rodzaju tutoriali i pomocy, do której my, podczas naszej edukacji nie mieliśmy dostępu. Nie róbmy tragedii z tego, co jest zwyczajnie naszym rodzicielskim obowiązkiem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  23 5
  Mama__(2020-03-24)
 • @Mama__ - Wygodni powiadasz. W zeszłym tyg na 14 do pracy. Wstaje rano, otwieram wiadomości ze szkoły i łzy w oczch. To nie wygodnictwo, ja po prostu nie wiem w co ręce wkładać. Syn ma 10 lat, 5 klasa, jest na tyle duży, że opieka się nie należy, a na tyle mały, że obiadu nie zrobi.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 3
  (2020-03-24)
 • Obiady może i nie zrobi, ale samo wykonać zadania szkolne już ZDECYDOWANIE powinno. Zrozumcie, rodzice, że jeśli nie przestaniecie myśleć i pilnować wszystkiego za dziecko, to zrobicie z nich kaleki, które z niczym sobie w życiu nie poradzą i wiecznie będziecie musieli prowadzić je wszędzie za rączkę. 10 lat to już czas najwyższy na samodzielną naukę. A że przez to czasem dostanie słabszą ocenę? Co z tego? Przecież najdalej za rok ta ocena nie będzie miała ŻADNEGO znaczenia, a zdobyta w ten sposób samodyscyplina i umiejętność radzenia sobie z trudnościami będą kluczowe dla przyszłego życia Waszego dziecka.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 2
  Zennon.(2020-03-24)
 • Droga mamo doba ma tylko 24 godz. Uwierz, że nie jest łatwo przy pracy zawodowej, trójce dzieci i jednym komputerze ogarnąć to wszystko, co się aktualnie dzieje. Nie każdego stać na telefon z nieograniczonym limitem internetu dla każdego dziecka. Nie sądz innych nie będąc w ich sytuacji.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 1
  (2020-03-25)
 • @Zennon. - Zgodzę się z tym, ogarnąć odrabianie lekcji, powtórki materiału powinno i ogarnia. Ale teraz mamy nawał NOWYCH zadań, milion stron do znalezienia, logowań, zakładania kont, drukowanie zadań. Mój syn nie siedzi na codzień przy komputerze, nie opanował go do perfekcji. Poza tym wpajałam mu, że zanim się zaloguje gdziekolwiek muszę o tym wiedzieć, sprawdzamy strony pod kątem bezpieczeństwa i te zasady się nie zmieniły, więc jestem niezbedna.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 1
  (2020-03-25)
Reklama