UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Biedaki i uciemiężeni wyjechali blokować drogi. Do niedawna jeździli starymi ursusami a teraz z tej biedy jeżdżą traktorami wartymi setki tysięcy złotych. Pogonić tych pasożytów z ulic !!!! Mam nadzieję, że policja nie zawiedzie i ukara to dziadostwo !!! Wczoraj w TV pokazywali jak te biedne bydlaki wnosili do biur taczki z obornikiem albo rozrzucali go na drogach. Jak dla mnie nie do przyjęcia, żeby dziadostwo bogaciło się naszym kosztem (dziesiątki dopłat)i robili takie rzeczy blokując i paraliżując drogi !!!!!
  • Jakie dziesiątki dopłat? Te dopłaty do do produkcji aby twój chleb kosztował 2,50 a nie 5 zł, aby ci wypłaty starczyło na jedzenie, zastanów się czy rolnikowi tak łatwo, zastanów się kto zarabia na tym najwiecej, podpowiem Ci, pośrednicy!
  • Pieprzysz głupoty i tyle !!! Na zachodzie tylko czekają, żeby więcej żywności wysyłać do Polski. Jedz na zachód i zobacz, że oni dostają dopłaty, lecą sklepach ceny żywności do zarobków są stosunkowo niskie. Dam ci porównanie : Olej opałowy był w cenie 60 cent przy minimalnej płacy około 2,5 - 2,8 tys. Euro, natomiast w Polsce przy minimalnej pensji powinien kosztować 60 groszy, a kosztuje 4 lub 5 krotnie więcej i to samo jest z żywnością. Rolnicy ciągle dostają coraz więcej dopłat a ceny żywności idą non-stop do góry, także przestańcie pisać bzdury jacy to wy biedni jesteście i to, że bez was się świat zawali. Państwo znajdzie kogoś, aby ściągnąć żywność bez waszej łaski. Do roboty na pola a nie na ulicę i blokować ją utrudniając życie innym.
  • Tylko, że mój chleb już kosztuje 4 zł a nie 2,5 pln. Tak, tak mogę co rano naginać do Biedry i kupować po 2,5 pln jakiś szajs co dwa dni po dacie ważności pleśnieje.
  • kolego dopłaty są dla ludzi ż a nie dla rolników inaczej większa częsć społeczeństwa żyła by w głodzie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    rolnik(2020-10-08)
  • zapraszam na wieś chyba że masz za dużo szkoły albo za mało
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    rolnik(2020-10-08)
Reklama