UWAGA!

Rośnie poparcie dla „Akademii”

Z każdym dniem rośnie poparcie dla projektu „Akademia Pana Kleksa”. W akcję „Warto być za” zaangażowały się kolejne szkoły: Szkoła Podstawowa nr 12, Zespół Szkół Technicznych, Gimnazjum nr 4 i Szkoła Podstawowa nr 11. - Jesteśmy coraz bardziej zaskoczeni i zadowoleni - mówi Jędrzej Rusiński, koordynator projektu.

Tylko do 3 grudnia można głosować na „Akademię Pana Kleksa - program pomocy dzieciom z elbląskich rodzin zastępczych”. Projekt Stowarzyszenia Jantar jest finalistą ogólnopolskiego konkursu „Warto być za”.
     - W finale walczymy o przyznanie dotacji w wysokości 100 tys. zł - przypomina Jędrzej Rusiński, koordynator projektu. - Sukces uzależniony jest od ilości głosów oddanych na nasz projekt. Poparły go kolejnego elbląskie szkoły. Ich kreatywność, dobra organizacja i wrażliwość zasługują na podziw całego Elbląga.
     
     Zespół Szkół nr 1 (Gimnazjum nr 4 i Szkoła Podstawowa nr 11)
     Każdy szkolny komputer przysłużył się „Akademii”. Za pomocą strony www.warto.eu głosowano w pracowni komputerowej, kadrach, sekretariacie, gabinecie dyrektora i bibliotece szkolnej. Uczniowie uruchomili swoje telefony komórkowe i głosowali również za pomocą smsów. Podobnie postąpili nauczyciele i rodzice, którzy zostali poinformowani o akcji za pomocą specjalnie przygotowanych ulotek. Ponadto rodzice zobowiązali się do oddania głosów z komputerów znajdujących się w ich zakładach pracy.
     
     Zespół Szkół Technicznych
     Uczniowie samodzielnie wymyślili hasło szkolnej kampanii promocyjnej: „Podarujmy dzieciom uśmiech”. Następnie zagłosowali ze wszystkich szkolnych komputerów. Link do strony konkursowej zamieścili na internetowej stronie szkoły www.zst.elblag.pl.
     
     Szkoła Podstawowa nr 12
     Dzięki głosowaniu ze szkolnych komputerów poparcie dla „Akademii” wzrosło o ponad 30 głosów. Na lekcjach informatyki uczniowie zostali zapoznani z ideą oraz regulaminem konkursu „Warto być za”. Droga mailową wysłali do znajomych maile z prośbą o wsparcie akcji. Również link do podstrony promującej akcję zamieścili na stronie internetowe szkoły www.republika.pl/sp12. O sposobach głosowania przypominają także plakaty na szkolnych korytarzach.
     
     Przypominamy, jak można głosować na „Akademię Pana Kleksa”:
     - wchodząc na stronę http://www.warto.eu/glosuj.php i klikając na pole „Głosuj” znajdujące się pod opisem projektu Stowarzyszenia Jantar
     - wysyłając sms-y o treści „Warto.11” na nr 7138 (koszt 1,22 zł).
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama