UWAGA!

Ruszyły zapisy do Akademii Smyka ZSA

2014-05-14
07:00
 
Ruszyły zapisy do Akademii Smyka ZSA
fot. nadesłana

Zespół Szkół Akademickich przyjmuje zapisy dzieci 5-6 letnich do kolejnej edycji Akademii Smyka. Na pierwsze zajęcia ZSA zaprasza w październiku. Ilość miejsc ograniczona – szkoła może przyjąć 15 dzieci. O przyjęciu dziecka do Akademii Smyka decyduje kolejność zgłoszeń.

Zajęcia odbywają się w przystępnej i atrakcyjnej dla dzieci formie. Akademia Smyka ma za zadanie rozbudzić w dzieciach ciekawość świata i nauki. Tegoroczna edycja Akademii Smyka cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem – nie dla wszystkich chętnych starczyło miejsc. Przed zapisaniem dziecka do Akademii należy zapoznać się z regulaminem, który znajduje się na stronie Szkoły www.zsa.elblag.pl.
       W skład Zespołu Szkół Akademickich w Elblągu, oprócz Akademii Smyka wchodzą też Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Niepubliczne Gimnazjum Akademickie. Szkoła mieści się w nowoczesnym, przestronnym budynku Elbląskiej Uczelni Humanistyczno–Ekonomicznej, przy ul. Lotniczej 2, dostosowanym do potrzeb dzieci i młodzieży.
      
  • W naszych Szkołach mała liczba dzieci w klasach sprawia, że nauczyciele mogą w sposób indywidualny podchodzić do uczniów, co jest szczególnie istotne w przypadku dzieci rozpoczynających naukę w szkole podstawowej czy gimnazjum.
  • Nauczyciele mają możliwość ukierunkowania procesu nauki u każdego dziecka, pomagają rozwiązywać zauważone trudności oraz rozwijać uzdolnienia.
  • W ramach czesnego oferujemy szeroki pakiet zajęć pozalekcyjnych zarówno w ramach aktywnych zajęć świetlicowych, jak również różnych kół zainteresowań i warsztatów.
  • Wszystkie klasy mają dodatkowe godziny języka angielskiego, a w gimnazjum także matematyki i języka polskiego.
  • Świetlica zapewnia dzieciom opiekę w godzinach 6.30 – 17.00.
  • Uczniowie, czekając na przyjście rodzica, mogą tutaj odpocząć po lekcjach, uczestniczyć w edukacyjnych zajęciach tematycznych, pobawić się i odrobić zadania domowe.
  • Sale lekcyjne wyposażone są w wygodne ławki i stoliki, komputer, i nowoczesne pomoce dydaktyczne takie jak np. tablice multimedialne czy mikroskop elektroniczny.
  • Szkoła posiada plac zabaw dla maluchów, profesjonalne, wielofunkcyjne boisko (do gry w siatkówkę, kosza, piłkę nożną i ręczną), pokryte amortyzującą nawierzchnią.
  • Budynek oraz tereny wokół niego, objęte są monitoringiem.
  • Na każdego ucznia czeka jego własna szafka.

      
Zapisy do Akademii Smyka ZSA telefonicznie: 55- 239-38-98 lub mailowo: sekretariat@zsa.elblag.pl.
      
       Serdecznie zapraszamy!

      
       -------- Reklama --------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej