UWAGA!

Seniorze – już jutro wybierz „Kierunek: Zdrowie”

 Elbląg, Seniorze – już jutro wybierz „Kierunek: Zdrowie”

Pod hasłem „Ruszaj się i ciesz się zdrowiem” już jutro (8 lutego) rozpocznie się drugi cykl popularnych wśród elbląskich seniorów bezpłatnych spotkań w ramach kampanii prozdrowotnej pn. „Kierunek: Zdrowie”. Ubiegłoroczne zajęcia i wykłady zgromadziły ok. tysiąc osób. Mamy nadzieję, że tegoroczny cykl również spotka się z zainteresowaniem mieszkańców Elbląga 60+.

- Tak jak sama nazwa wskazuje w obecnej edycji stawiamy na ruch wśród seniorów. Będziemy wydłużali młodość zajęciami tanecznymi, wyciszali umysł i wzmacniali ciało poprzez jogę, uwalniali hormon szczęścia – endorfinę poprzez zumbę, a także wracali do lat osiemdziesiątych, dzięki popularnym wówczas ćwiczeniom aerobic dance. Na podsumowanie Kampanii uzdrowimy ciało poprzez refleksologię i masaż rehabilitacyjny. Już dziś serdecznie zapraszam Państwa do udziału – podkreśla prezydent Elbląga Witold Wróblewski.
       Spotkania odbywać się będą przez sześć tygodni - co czwartek, od 8 lutego do 15 marca, w hali sportowo – widowiskowej MOSiR przy al. Grunwaldzkiej 135, w godz. 13 – 15. Z uwagi na charakter zajęć prosimy o luźny, sportowy ubiór.
       Oprócz ruchu stawiamy również na zdrowe odżywianie, dlatego spotkaniom towarzyszyć będą pokazy i degustacje zdrowej żywności, przygotowane przez Zespół Szkół Gospodarczych.
       Pierwszy wykład, zajęcia ruchowe i degustacja żywności w hali MOSiR odbędzie się 8 lutego br. Tematyka spotkania – Wydłużamy młodość tańcem – Tańce świata: walc, tango, salsa.
       Zobacz szczegółowy harmonogram wszystkich spotkań wraz z tematami w załączniku
       Organizatorem przedsięwzięcia jest Witold Wróblewski Prezydent Elbląga, współorganizatorem Elbląska Rada Seniorów.
      
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama