UWAGA!

Seniorze - w każdą środę wybierz „Kierunek: Zdrowie”

 Elbląg, Seniorze - w każdą środę  wybierz „Kierunek: Zdrowie”
fot. Anna Dembińska, arch. portEl.pl

Pod hasłem „Licz na zdrowie i 3maj formę” już 13 listopada rozpocznie się czwarty cykl popularnych wśród elbląskich seniorów bezpłatnych spotkań w ramach kampanii prozdrowotnej pn. „Kierunek: Zdrowie”.

- Kampanię „Kierunek: Zdrowie” organizujemy już po raz czwarty. Przez sześć tygodni seniorzy będą spotykali się ze specjalistami z różnych dziedzin, aby pogłębić swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia. Po raz kolejny będzie to również okazja do spotkań i wyjścia z domu, co jest bardzo ważne szczególnie dla osób samotnych. Już dziś więc serdecznie zapraszam do udziału. Mam nadzieję, że przygotowane zajęcia i warsztaty spotkają się z równie dużym zainteresowanie mieszkańców, jak poprzednie edycje  – podkreśla prezydent Elbląga Witold Wróblewski.

Podczas jesiennych wykładów i warsztatów specjaliści  przekażą seniorom wiedzę między innymi na temat tego, jak dbać o stawy, czy w czym tkwi tajemnica zdrowych jelit. Będą również zajęcia na temat mieszanek ziołowych,  naturalnych kosmetyków, czy zalet diety śródziemnomorskiej. Spotkaniom towarzyszyć będą degustacje zdrowej żywności.

Spotkania odbywać się będą przez sześć tygodni - co środę, od 13 listopada do 18 grudnia w godz. 13.30 – 15.30, w Ratuszu Staromiejskim, ul. Stary Rynek 25.

Organizatorem kampanii jest Witold Wróblewski prezydent Elbląga, współorganizatorem Elbląska Rada Seniorów, a partnerem Szkoła Policealna im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu.

Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama