UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

„Skarbowe” szkolenie

W poniedziałek 12 marca w Urzędzie Miejskim w Elblągu odbędzie się szkolenie dla organizacji pozarządowych z zakresu podatku dochodowego od osób prawnych CIT 8.

Urząd Skarbowy w Elblągu oraz Urząd Miasta zapraszają elbląskie organizacje pozarządowe na szkolenie z zakresu prawidłowości ustalania w składanych zeznaniach o wysokości dochodu (poniesionej straty) przez podatników podatku dochodowego od osób prawnych - CIT-8: przychodów i kosztów uzyskania przychodów; dochodów lub poniesionej straty; dochodów wolnych (w tym: otrzymanych dotacji od jednostek samorządu terytorialnego, darowizn i innych opłat).
     Zakres szkolenia obejmie również informację dotyczącą wypełniania sprawozdań finansowych w tym dodatkowej sprawozdawczości dla organizacji posiadających status organizacji pożytku publicznego.
     Szkolenie odbędzie się 12 marca o godz. 10 w sali 301 Urzędu Miejskiego w Elblągu.
     Organizatorzy przewidują, w zależności od ilości zgłoszonych organizacji, od jednej do trzech sesji szkoleniowych. Jednocześnie przewiduje się, iż w poszczególnych sesjach szkoleniowych będzie brało udział po dwóch przedstawicieli z 30 zgłoszonych organizacji.
     Zgłoszenia na szkolenie przyjmuje Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu pod nr tel. 0 55 642 44 25, 0501 372 199 lub drogą elektroniczną: biuro@cop.elblag.pl, biuro@ngo.elblag.pl.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • a moze by nauczyli wojsko i pewien sklep sportowy jak nie oszukiwac przy fakturach.niedlugo pdesle do skarbowki fakty,kopie lewych faktur i printscreeny bedace dowodem jak sie kantowalo w tym sklepie
Reklama