UWAGA!

Skuteczny Stop 24

Elbląg, Skuteczny Stop 24

Minął już prawie rok, od kiedy w elbląskiej komendzie policji wprowadzono system zapobiegania kradzieżom samochodów „Stop 24". Do projektu przystąpiło 213 kierowców. Żaden z nich nie stracił swojego auta.

Dokładnie 10 stycznia 2006 r. w Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu został wdrożony w życie nowy projekt prewencyjny pn. „Stop 24". Projekt ten skierowany jest głównie do posiadaczy samochodów, którzy nie korzystają z nich od północy do godziny 4 rano. Powstał głównie po to, żeby ograniczyć ilość kradzieży aut. Właściciel samochodu, po wypełnieniu deklaracji, otrzymuje naklejkę informującą o przystąpieniu do programu. W przypadku kontroli tak oznakowanego samochodu, policjanci sprawdzają w specjalnie stworzonej bazie komputerowej, czy autem kieruje osoba upoważniona przez właściciela, wymieniona w deklaracji. Do chwili obecnej do projektu przystąpiło 213 osób. Żaden samochód, którego właściciel przystąpił do projektu „Stop 24", nie został skradziony.
     Do projektu można przystąpić w każdą środę, w godz. od 12 do 15. Kontakt telefoniczny, 055 230 15 36 lub osobisty w siedzibie KMP w Elbląg ul. Królewiecka 106.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama