UWAGA!

„Słonik” w Ogrodach

Elbląg, Młodzi wolontariusze pakują zakupy.
Młodzi wolontariusze pakują zakupy.

Od tygodnia w Centrum Handlowym „Ogrody” trwa świąteczna akcja charytatywna. Do tej pory, dzięki hojności elblążan, wolontariuszom udało się zebrać ponad 7 tys. zł.

- Prowadzona wspólnie z Fundacją Elbląg zbiórka ma na celu zasilenie Funduszu Dzieci Niepełnosprawnych „Słonik”, finansującego stypendia dla niepełnosprawnych dzieci i młodzieży, a tym samym pomoc im w zdobyciu wykształcenia - mówi Katarzyna Łaszkiewicz z CH „Ogrody”. - Zbiórka potrwa do 23 grudnia. Aby pomóc, wystarczy przyjść do Centrum Handlowego „Ogrody”. Tam we wszystkie dni tygodnia przy kasach hipermarketu Carrefour młodzież z siedemnastu elbląskich szkół średnich oraz gimnazjów będzie prowadzić zbiórkę wolnych datków do „słonikowych puszek”, pakując zakupy klientom hipermarketu.
     Na te szkoły, którym uda się uzbierać największą kwotę pieniędzy, czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez: Centrum Handlowe „Ogrody”, Fundację Elbląg, firmy: EPRT, EDBA, Hydro-Max, Zakład Sprzątania Cleaner, PH Optima, Wolność, Piekarnię Raszczyk oraz Cukiernię Marysieńka. Honorowy patronat nad akcją objął Prezydenta Miasta Elbląga, zaś Elbląska Gazeta Internetowa PortEl jest jednym z patronów medialnych.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Ludzie naprawdę bardzo chętnie dają wszelkie artykuły spozywcze. Wolontariusze zbierają tez pieniądze, ale jednak artykuły sa ważniejsze. Cieszy mnie to, że akcja jest tak popularna:)))
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    pracowanik(2006-12-03)
  • Mam nadzieję, że w tym roku dzieci które zbieraja to jedzenie nie beda go publicznie na miejscu w sklepie wyżerac tak jak to było w zeszłym roku!!!:) Mimo wszystko fajna akcja i popieram!:)
Reklama