UWAGA!

Sobota ze szczepionką

 Elbląg, Sobota ze szczepionką
(fot. Urząd Miejski w Gdyni)

17 lipca elbląski samorząd organizuje akcje pod hasłem "Sobota ze szczepionką". Na mieszkańców będą czekać jednodawkowe szczepionki Johnson&Johnson oraz dwudawkowe szczepionki Pfizer.

Jeżeli jeszcze się nie zaszczepiliście przeciwko COVID-19 i macie jakiekolwiek obawy czy wątpliwości związane ze szczepieniem, to już 17 lipca w Punkcie Szczepień Powszechnych w Hali Sportowo-Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej 135, w godzinach 9:00-14:00, w ramach akcji profilaktycznej pt. „Sobota ze szczepionką” będzie możliwość skorzystania z konsultacji, porad oraz samego zaszczepienia się - informuje Urząd Miejski w Elblągu.

Na mieszkańców będą czekać jednodawkowe szczepionki Johnson&Johnson oraz dwudawkowe szczepionki Pfizer. Podczas trwania akcji będzie także możliwość porozmawiania na temat szczepień i zasięgnięcia opinii lekarzy specjalistów tj.
       lek. specjalisty neurologii Haliny Sulkowskiej oraz lek. specjalisty alergologii, neonatologii i pediatrii Krzysztofa Sulkowskiego.

- Szczepienie nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Po prostu przyjdź i zaszczep się! - apeluje elbląski samorząd. - Pandemia wyhamowała, ale nie skończyła się. Tylko nabycie odporności zbiorowej jest w stanie nas przed nią uchronić. Dlatego tak ważne jest szczepienie jak największej liczby społeczeństwa, w tym dzieci, które mogą być szczepione już od 12 roku życia. Wykorzystajmy czas wakacji na szczepienie dzieci, aby potem spokojnie i bezpiecznie mogły one wrócić do szkół, bez konieczności dalszej nauki zdalnej. Jako elblążanie bądźmy odpowiedzialni. Bądźmy solidarni! - apelują władze miasta.

Łukasz Mierzejewski, biuro prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama