UWAGA!

Solidarność przeciwko Krzaklewskiemu

Elbląg, Mirosław Kozłowski, szef elbląskiej Solidarności
Mirosław Kozłowski, szef elbląskiej Solidarności

- Przewodniczący Solidarności Marian Krzaklewski zbyt upolitycznił związek - powiedział Mirosław Kozłowski, szef regionu elbląskiego, który uczestniczy w XIV Krajowym Zjeździe Solidarności w Poznaniu.

Mirosław Kozłowski wnioskował o wprowadzenie do porządku obrad dyskusji o odwołaniu Mariana Krzaklewskiego. O tym, że elbląska Solidarność nie chce go popierać, zadecydował zarząd regionu 17 października. Wniosek na zjeździe nie przeszedł.
     - Nie jesteśmy zadowoleni z działalności szefa związku. Solidarność straciła tożsamość i zaczęła być kojarzona z polityką - dodał Kozłowski.
     Elbląska Solidarność o wyjściu z polityki zadecydowała już w kwietniu tego roku. Zdaniem Kozłowskiego, ostatnie cztery lata były dla związku najgorsze.
     - Parokrotnie protestowaliśmy w Elblągu w obronie miejsc pracy nie patrząc, że był to rząd prawicowy - stwierdził Kozłowski. - A Krzaklewski, obecny w parlamencie i blisko rządu, nie wpływał na zmiany.
     Szef elbląskiej Solidarności oznajmił w rozmowie z nami, że w kuluarach zjazdu nieoficjalnie mówi się, że Krzaklewski sam powinien podać się do dymisji.
J
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • amen!!!!!!!!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  big szu(2001-10-25)
 • amen!!!!!!!!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  big szu(2001-10-25)
 • Myslę że nasz przewodniczący powinien podac sie do dymisji jako pierwszy, poniewaz ma jeszcze gorsze wyniki.
 • a co tu duzo mowic...nie tylko piekny Marianek i cala reszta powinna dac sobie spokoj z polityka...powinni zajac sie innymi sprawami np.kopaniem rowow..chociaz watpie czy wiedza jak wyglada szpadel.
 • Co Wrona wie o działalności naszego Przewodniczącego?Myślę że Wrona pochodzi z SLD i dlatego wygaduje głupoty.Jako członek NSZZ"Solidarność"jestem dumny z wniosku elbląskich delegatów.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Elblążanin(2001-10-26)
 • Panie Elblążanin - podpisuj się inaczej, ja również jestem Elblązaninem, ale Pańskie wywody zupełnie mi nie odpowiadają i do SLD nie należę !
 • Popieram wniosek p. Kozłowskiego. Ale Pan przewodniczący nie wziąl pod uwagę, że p. Krzaklewski jest czlowiekiem bez honoru, niby doktor, a nie umie wyciągać wniosków z zaistnialej sytuacji. Wstyd mi, że mieliśmy takiego przywodcę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Związkowiec(2001-10-28)
 • Mamy demokrację i każdy może mówić i myśleć co chce i podpisać się jak chce
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Elblążanin(2001-10-28)
 • Piekne zdjecie ! Co za loki, jaka gustowna koszula. Ci z solidarności wszyscy chcą być tak piekni jak Maryjan. Słowa zamieszczone poniżej są zupełnie zbędne.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Esteta(2001-10-30)
 • Pmiętam jak Pan Mirosław był zauroczony Krzaklewskim i to w czasach kiedy posunięcia tego drugiego były fatalne dla zwiazku i robotników, których Pan Mirosław jawi się być reprezentantem. Pamiętam te wiece gdzie tylko mógł to dorywał się do głosu. Ale tu chodzi o coś innego o stołek. Bo wyautowanie naszej śmietanko S jest ewidentne.
 • o co panu chodzi ?ta1k jak i pana krzaklewskiego tak i pana nie uznają. pan jestes z solidzrności czy pan wire że duzo było ludzi w latach 80-tych którzy tak mysleli iwiedzieli że są z solidarnosci\wtedy panie to był etods \ a teraz miły panie ludziom na panu nie zalezy pan zajmij się swoją rodziną i iiwiadomo czym \ nachapałes się to idz na emeryturę idaj sobie gościu spokój . przesytan z twoimi głupimi incjatywami. jesteś skończony, daj dupku zarobić innnym
Reklama