UWAGA!

SP 12 z wizytą u Prezydenta RP

 
Elbląg, SP 12 z wizytą u Prezydenta RP
fot. nadesłana

W poniedziałek (23 czerwca) w Ogrodach Pałacu Prezydenckiego w Warszawie odbyło się uroczyste spotkanie laureatów Ogólnopolskiego Konkursu „2014! Młodzi dla Wolności”, w którym uczestniczyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 w Elblągu.

Konkurs był organizowany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji wspólnie z Ministerstwem Edukacji Narodowej oraz Kancelarią Prezydenta RP. Prezydent Bronisław Komorowski wspólnie z małżonką spotkał się z uczniami i nauczycielami szkół aktywnie uczestniczących w obchodach 25-lecia przemian 1989 r. W spotkaniu wzięli też udział Szef BBN Stanisław Koziej, minister w KPRP Irena Wóycicka i doradca Jan Lityński.
       Podczas spotkania Prezydent wręczył wyróżnienia dla najbardziej zaangażowanych szkół - jedno z nich odebrali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 w Elblągu, którzy od grudnia 2013 r. do kwietnia 2014 r. podążali tropem Wolności, a swoje działania dokumentowali na blogu.
       Dodatkową atrakcją przygotowaną przez organizatorów było zwiedzanie Pałacu Prezydenckiego oraz występ Kamila Bednarka z Zespołem.
      
Szkoła Podstawowa nr 12
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama