UWAGA!

SP 21 najlepsza w województwie warmińsko-mazurskim

 
Elbląg, Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 21 zdobyli łącznie 14 tytułów laureata i 9 tytułów finalisty,
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 21 zdobyli łącznie 14 tytułów laureata i 9 tytułów finalisty, fot. nadesłana

14 maja wielokrotni laureaci konkursów przedmiotowych najlepszych szkół w województwie warmińsko-mazurskim, w tym uczniowie elblaskiej SP 21, zostali uhonorowani przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty Grażynę Przasnyską podczas Gali Mistrzów - Laureatów Konkursów Przedmiotowych.  SP 21 zajęła 1. miejsce.

Wielokrotni laureaci konkursów przedmiotowych najlepszych szkół w województwie warmińsko-mazurskim, w tym uczniowie elblaskiej SP 21 zostali 14 maja uhonorowani przez Warmińsko- Mazurskiego Kuratora Oświaty – Grażynę Przasnyską podczas Gali Mistrzów – Laureatów Konkursów Przedmiotowych.
       W uroczystości wręczenia nagród udział wzięła wicewojewoda warmińsko-mazurski – Grażyna Kluge. Szkoła Podstawowa nr 21 zajęła 1. miejsce wśród najlepszych 16 szkół podstawowych w województwie warmińsko- mazurskim. List Gratulacyjny z rąk kurator oświaty otrzymał dyrektor szkoły Edward Pietrulewicz. W pierwszej szesnastce, z Elbląga znalazły się także SP1 i SP12.
       Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 21 zdobyli łącznie 14 tytułów laureata i 9 tytułów finalisty. Aby znaleźć się w zaszczytnym gronie uczestników spotkania, należało być wielokrotnym laureatem Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych.
       Najwięcej tytułów laureata w naszej szkole zdobyli:
       Marysia Właszyn (laureat Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki, laureat Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego, laureat Wojewódzkiego Konkursu z Przyrody)
       Hubert Musiał (laureat Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki, laureat Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego i laureat Wojewódzkiego Konkursu z Przyrody).
       Oliwia Grzelak otrzymała tytuł laureata dwóch konkursów - Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki i Wojewódzkiego Konkursu z Przyrody.
       Dwóch uczniów – Franek Zmyślony i Maciek Żbikowski najlepsi okazali się z przyrody i zdobyli tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu z Przyrody. Ponadto Franek został finalistą Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki i finalistą Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego , Maciek otrzymał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu z Historii.
       Obecnym w sali uczniom wręczone zostały Listy Gratulacyjne z życzeniami dalszych sukcesów, a nauczycielom podziękowania za bardzo dobre przygotowanie uczniów do konkursów.
       Zaproszona na uroczystość wicewojewoda – Grażyna Kluge podkreśliła, że udział w konkursie jest również szansą na to, by doskonalić swoje zainteresowania i tym samym wciąż się rozwijać.
       Tytuł laureata otrzymali: Julia Kosmania (z przyrody), Joachim Szemioto- Jasiński (z przyrody), Klara Kogut (z języka polskiego), Wojtek Nowak ( z matematyki ), a tytuł finalisty – Kuba Świątkowski ( z matematyki), Kuba Kotyński ( z języka polskiego i historii), Piotr Peret (z historii), Patryk Kowalczyk (z przyrody), Ada Chruszczyk (z przyrody).
       Wszystkim laureatom i finalistom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na kolejnych etapach edukacyjnych.
      
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne SP 21
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama