UWAGA!

SP nr 1 grała z WOŚP

 
Elbląg, SP nr 1 grała z WOŚP
fot. nadesłana

12 stycznia w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej odbyła się zabawa karnawałowa Magic Show połączona z 21. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W zabawie wzięły udział najmłodsi uczniowie klas 0 - 3. Czekała na nich moc atrakcji: pokaz iluzji, bańki mydlane, niespotykane konkursy, wybory Miss i Mistera Balu oraz zabawa taneczna w rytmach znanych przebojów, którą prowadziły dwie postacie bajkowe.
       Podczas zabawy zorganizowano kiermasz rozmaitości oraz sklepik dla uczniów ze sprzedażą słodyczy i napojów. Świetlica szkolna zmieniła się w kawiarenkę dla rodziców. Tu sprzedawano kawę, herbatę oraz ciasta domowego wypieku.
       Tegoroczny bal przebiegł w bardzo miłej i wesołej atmosferze. Kolorowe, ciekawe przebrania naszych uczniów, a także ich dobry humor można dostrzec w galerii zdjęć, którą warto zobaczyć.
       Natomiast uczniowie klas 4 – 6 bawili się przy rytmach najnowszych przebojów polskich i światowych. Ci, którzy się zmęczyli, mogli odpocząć w kawiarence, skosztować przepysznych ciast upieczonych przez kochane mamy i babcie. Korzystali też z różnorodnych atrakcji - między innymi popisywali się w studiu Karaoke, wykonywali sesje zdjęciowe w historycznych przebraniach, wykonywali karnawałowy makijaż oraz brali udział w konkursach sportowych. Ponadto funkcjonowały w tym dniu różne kiermasze i przeprowadzono aukcje na rzecz WOŚP. Wszyscy bawili się wyśmienicie, humory dopisywały i małym i dużym.
       Podczas zabawy karnawałowej zebraliśmy na rzecz WOŚP 2 926,16 zł. Wszystkim bardzo dziękujemy!
      
Ewa Czarnecka, Dorota Popowska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama