UWAGA!

Specjaliści w punkcie już dostępni. Bezpłatne porady

 Elbląg, Specjaliści w punkcie już dostępni. Bezpłatne porady
(fot. pixabay.com)

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu uruchomiło od 1 czerwca punkt konsultacyjno-informacyjny dla osób uzależnionych, współuzależnionych i ich rodzin z terenu Elbląga. Bezpłatne konsultacje ze specjalistami będą prowadzone do końca listopada tego roku.

W Punkcie Konsultacyjnym wsparcie udzielane jest: osobom doświadczającym przemocy w rodzinie, osobom uzależnionym od alkoholu i innych środków odurzających, członkom rodzin osób uzależnionych, osobom będącym w kryzysie. Celem naczelnym projektu jest profilaktyka, diagnozowanie problemów klienta i jego rodziny oraz kompleksowa pomoc rodzinom będącym w kryzysie z powodu uzależnienia.

Doświadczona kadra z kwalifikacjami: psycholog, pedagog, terapeuta ds. uzależnień, psychiatra oraz prawnik będą świadczyć pomoc w zakresie poradnictwa poprzez: anonimowe i nieodpłatne spotkania o charakterze konsultacyjnym i motywacyjnym. Ponadto będzie prowadzona terapia w formie grupowej dla osób dorosłych oraz warsztaty edukacyjne, profilaktyczne dla dzieci i młodzieży

Aby umówić się na konsultację lub spotkania grupowe, należy skontaktować się z biurem telefonicznie: tel. 55 233 82 10, poprzez pocztę e-mail: tpdzo@o2.pl lub osobiście w Elblągu przy ul. 1 Maja 37 w godzinach pracy: od 7.30 do 15.00 od poniedziałku do piątku.

Funkcjonowanie punktu jest finansowane z budżetu Elbląga. 

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama