UWAGA!

Specjalna linia autobusowa na piknik w EPT

Elbląg, Specjalna linia autobusowa na piknik w EPT

W związku z organizacją Rodzinnego Pikniku Nauki i Techniki, który odbędzie się 18 maja w Elbląskim Parku Technologicznym, ZKM informuje o uruchomieniu w dniu pikniku, specjalnej, dodatkowej linii oznaczonej jako EPT.

Autobus specjalnej linii będzie kursował po trasie: plac Słowiański – Pocztowa - Armii Krajowej - 12 Lutego - płka Dąbka - Jana Pawła II – Sulimy (w zatoce przy ul. Sulimy autobus będzie oczekiwał na kolejny kurs, zawracając na pobliskim rondzie). Powrót z terenu imprezy po trasie: Jana Pawła II – płka Dąbka – 12 Lutego – Hetmańska – Giermków - plac Słowiański. Autobus będzie zatrzymywał się na wszystkich przystankach autobusowych na swojej trasie.
       Ponadto informujemy, że przy al. Jana Pawła II zostaną ustawione tymczasowe, dodatkowe przystanki dla linii EPT. Autobus rozpocznie kursowanie o godz. 9.45 z przystanku przy pl. Słowiańskim, a zakończy o 16.43 na przystanku przy ul. Hetmańskiej. Pełny rozkład jazdy linii do EPT dostępny tutaj.
       Przypominamy, że na wszystkich liniach komunikacji miejskiej obowiązują bilety. W dniu pikniku zachęcamy do korzystania z promocyjnych, rodzinnych biletów weekendowych – szczegółowe informacje dostępne na stronie ZKM.
      
Michał Górecki, ZKM Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama