UWAGA!

Społeczeństwo przejrzy na oczy

Elbląska Solidarność z oburzeniem przyjęła uchwalone przez Sejm, a zaproponowane wcześniej przez rząd ustawy okołobudżetowe. W liście otwartym do mediów Mirosław Kozłowski ostro skrytykował decyzje m.in. o zabraniu zasiłków przedemerytalnych czy ulg w przejazdach komunikacją.

"To wraz z próbą zawłaszczenia państwa dla swoich politycznych kolegów ukazuje cała prawdą o antynarodowym charakterze koalicji rządzącej SLD, PSL i UP. Spadkobiercy ideałów komunistycznych powtarzają scenariusz Grudnia 70"- napisano w liście.
     Elbląska Solidarność w wydanym świadczeniu wyraża nadzieję, że fakt okłamania wyborców i odejścia od deklaracji wyborczych spowoduje, że społeczeństwo "przejrzy na oczy" i opowie się przeciwko zabieraniu nabytych praw.
     "W przededniu świąt Bożego Narodzenia życzymy Polsce, by dla jej dobra, tegoroczna Wigilia była ostatnią z tym rządem" - głosi stanowisko elbląskiej Solidarności.
J
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Szkoda, że społeczeństwo nie przejrzało na oczy, gdy rządy objęła ekipa Buzka, szkoda komentarza dla wypowiedzi p. K. Zwyczajny bełkot.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  podszywaczBaron(2001-12-21)
 • Odpowiedż do mojego przedmówcy. Szanowny Panie podszywaczu, bełkotają ci z lewa i prawa. Szczególnie zaś tacy jak Pan niezadowoleni z wszystkich i wszystkiego. Ale dopuki "bełkotają" doputy jest nadzieja na zmiany dla tego narodu. Natomiast tacy jak Pan nie robią nic tylko prowokują ludzi do kolejnej rewolucji w tym i tak już biednym kraju.
 • 1"...fakt okłamania wyborców i odejścia od deklaracji wyborczych spowoduje, że społeczeństwo "przejrzy na oczy..." - Scenariusz wyborczy jest zawsze taki sam: "obiecuję-wybieracie mnie-mam was gdzieś". Działa to od dobrych kilkunastu lat i nie ma szans na zmianę przed upływem kadencji. Społeczeństwo w tej zabawie zawsze wychodzi na durnia. 2."...życzymy Polsce, by dla jej dobra, tegoroczna Wigilia była ostatnią z tym rządem" - bezsensowne, nierealne życzenie...bla,bla,bla. Kto to jest ten Kozłowski? Czy w "Solidarności" ktoś to czytał przed emisją?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  dzejbi(2001-12-21)
 • społeczeństwo przejrzało na oczy 23 września panie Kozłowski. Pan i panska ekipa została sprawiedliwie oceniona po 4 latach rządów. Zajmowanie sie destrukcją dla samej destrukcji to domena rządów prawicowych: niktwczesniej tak skutecznie nie potrafił doprowadzić 40 milionowego kraju na skraj bankructwa. Obyśmy nigdy wiecej nie musieli spedzac wiglii pod rządami Buzka i jemu podobnych Maryjanów. wesołych i szcześliwego.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  prezes(2001-12-21)
 • Pozdrowienia dla J od Kitty.
 • Kozlowski ma raptem skonczona zawodowke, wiec nie zadajcie od niego zbyt wiele.
 • Podoba mi sie ostatnia wypowiedz, a wypowiedzi "barona podszywacza" i tego gościa co mówił o maryjanach i 23 wrzesnia są na takim samym poziomie co wypowiedź komentowana
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Pułkownik Sanders(2001-12-22)
 • panie Pułkowniku Sanders na Pańską wypowiedź nawet komentarza szkoda.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  prezes(2001-12-22)
 • Nie zawiodłem się. Mój ulubieniec z częstotliwością - raz na dwa tygodnie musi błysnąć w mediach. Dobra taktyka na przetrwanie ciężkich politycznie dla Solidarności czasów. Teraz kolej na konferencję prasową (temat np. "W Elblągu mróz, a władze miasta nic nie robią żeby było cieplej". PS. płk Sanders nie ma poczucia humoru - sztywniak jak Płażyński (poglądy też).
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Złośliwiec(2001-12-22)
 • Hej Złośliwiec, odezwij sie! Pułkownicy zazwyczaj są sztywni. Mundur nas uwiera. Wiec dopiero jak przechodzimy do rezerwy, to sobie folgujemy (np. płk rez. Kempiński A. teraz w cywilu to niezły gigant). W 1988 roku był taki płk T. (szef całej milicji w PRL) i wystepował w takim popularnym wtedy programie "100 pytan do...". Było ostatnie pytanie (takie na deserek zeby ładnie zakończyc program). Brzmiało: "A jakie ma Pan panie pułkowniku marzenie?". Odpowiedż była natychmiastowa: "Nie posiadam marzeń".
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Pułkownik Sanders(2001-12-23)
 • Znowu pełno nienawiści.... Panie Kozłowski - jak to ma się do zasad chrześcijańskich ? Czy po to, by tylko utrzymać się na powierzchni życia politycznego trzeba używać kłamstw, nienawiści i to w przzeddzeń Wigilii ? Żadnych wniosków Panowie nie wyciągnęliście z wyników wyborczych.
Reklama