UWAGA!

Spotkanie z Bogusławem Stolarskim

Elbląg, Spotkanie z Bogusławem Stolarskim

W Szkole Podstawowej nr 14 w Elblągu odbyła się czwarta edycja programu „Osobowość Regionu”, której bohaterem był dyrektor Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych Bogusław Stolarski. Zobacz zdjęcia.

Bohater czwartej edycji programu stworzył przyjazną i serdeczną atmosferę. Uczniowie żywo reagowali na jego odpowiedzi podczas wywiadu oraz wykonywanych zadań.
       W części artystycznej wystąpili: uczennica kl. VI a Karolina Stelmach (występ wokalny), zespół ludowy „Promyki” prowadzony przez Annę Daczkowską (występ wokalny), z recitalem – aktor Teatru im. A. Sewruka Leszek Andrzej Czerwiński, z mini koncertami Dorota Zinkiewicz (skrzypce) i Łukasz Pacer (saksofon).
       Między występami Bogusław Stolarski odpowiadał na pytania zadawane przez młodzież szkolną. Chętnie podjął się wykonania zadań: obrania ziemniaka, jazdy rowerem i dyrygowania publicznością.
       Na zakończenie spotkania Bogusław Stolarski został uhonorowany nie tylko dyplomem i gratulacjami w związku ze zwycięstwem w konkursie, ale także kwiatami, tortem i drobnymi upominkami.
       Gośćmi imprezy byli m.in. naczelnik Wydziału Kultury Urzędu Miasta Bożena Sielewicz, dyrektor Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli Ryszard Wodzisławski i prezes Elbląskiego Towarzystwa Kulturalnego Danuta Mańkut.
       Całość przygotowała Anna Daczkowska, nasz szkolny reżyser przedstawień teatralnych.
      
      
      
Maria Michałek, SP 14
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama